عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813259 بازدید | 668781 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم متاسفم انشالله که همونجا پیدا کنی البته اینجام فقط ۷۵واحدیش به زور گیر میاد من گونال پن۹۰۰ می ...

ممنون عزیزم، به نظرم همون 75 واحدی هم خوبه بخری از دکترت بپرس همون 75 چندتا بزنی که دوزش برات کفایت کنه و انشاءالله تخمکا و جنینای تپل مپل برات تشکیل شه  

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
من صبحا امپول دوتا تو ی سرنگ  میزدم شبا شیاف .یعنی از این به بعد هم هر روز بزنم ؟مرکز به من گفت ...

ببین الان چون جفت داره تشکیل میشه و پروژسترون ترشح میکنه خیلی نگران دوز نباش، در اصل همون شیاف که مرکزتون گفته کافیه، تازه بعدا همونم یکی میکنن برات، اگر هماتوم رفع بشه که قطع میکنن اگر نه که فعلا داری

پس همون که مرکزتون گفته انجام بده

2728
ممنون عزیزم، به نظرم همون 75 واحدی هم خوبه بخری از دکترت بپرس همون 75 چندتا بزنی که دوزش برات کفایت ...

ممنون از دعای قشنگت هم چنین برای شما

دکتر بهم سه تا ۹۰۰ واحدی داده کلا میشه ۲۷۰۰واحد که اگه بخوام همشو ۷۵ واحدی بگیرم میشه ۳۶تا

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
سلام بچه ها من سونو شدم عکسشم گذاشتم مرسی از همتون که این مدت منو دعا کردین من ۸ هفته و ۴ روز بودم ...

عزیرم مبارکت باشه ان شالله بسلامت بغلشون کنی 🤗🤗🤗🤗🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
هر 12 تا گونال 75 معادل یک پن 900 هست  چند تا 900 برات نوشته عزیزم؟

۳ تا ۹۰۰ نوشته برام گلم یعنی میشه ۳۶تا؟

این ۳۶تا ۷۵واحدی اثرش مثل سه تا ۹۰۰هست؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
آره.ماکارونی و سیب زمینی ورزش به اون شکل نکردم.دو سه روز قبلش چندتا حرکت یوگارو یاد گرفته بودم.اونا ...

خداروشکررر...برام امید شدی دعا کن امیدم ناامید نشه

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
ممنون عزیزم. اتفاقا از وقتی توضیحاتت رو خوندم منظورم اونایی که راجع به شیردوش و اینا بود گفته بودی، ...

دقیقا غنی و این حرفا فریب همین شرکت هاست

ببین شیر خشک از شیر گاو تولید شده که در اصل مناسب ترین شیر برای بچه گاو هست(گوساله)، مناسب ترین شیر برای بچه های ما همون شیر مادر هست

اصلا عامل اصلی کولیک و ریفلاکس و حساسیت همین شیر خشک هست

اصلا نذارین حرفهای غلط این و اون اعتماد به نفس شما رو کم کنه و باعث بشه اون مایع طلایی رو به بچه ندیم

فقط وقتی شیر دوش گرفتی و دوشیدی، شیر دوشیده شده رو اصلا تو هفته های اول با شیشه نده به بچه، حداقل باید یک ماهه شده باشه، هر چی دیرتر بهتره شیشه رو به بچه بدی

و اینکه ان شاء الله دستور العمل های CDC رو برای نحوه ذخیره و فریز شیر مادر میذارم ان شاء الله 

تا حتی یکسال هم میشه فریز کرد البته با رعایت شرایطش

یه نکته دیگه هم از من به شما هدیه * ان شاء الله نی نی اومد آغوز رو بدوش و کاری کن زیاد بشه بعد اضافیش رو فریز کن، هر وقت خدای نکرده نی نی مریض شد یه کم بهش بده، سریع خوب میشه

آغوز چربتر نیست، و علت رنگ نارنجی اون درصد بالای ویتامین آ هست و ترکیبات منحصر به فردی که اون رو معجون شفا بخش میکنه

دیگه اینکه شیر مادر با بزرگ شدن نوزاد ترکیباتش متناسب با نیاز بچه عوض میشه، اما شیر خشک این جوری نیست

شیر مادر حاوی mRNA هست یعنی چی؟یعنی فرایند پروتیین سازی در اون حتی بعد از دوشیدن ادامه داره، یعنی یه جورایی موجود زنده هست، اما شیر خشک چی؟؟!! نه

شیر مادر اولش که از سینه میاد حاوی آب زیاد هست، رفته رفته میزان چربی و پروتئین ‌ش بیشتر میشه، چرا؟ چون اول باید تشنگی نوزاد رفع بشه بعد نیاز کالری و غذایی بهش برسه، اما شیر خشک از اول تا آخر یه جوره 

دیگه از آنتی بادی های موجود در شیر مادر هم نگم که همه میدونیم ولی شیر خشک نداره 

و... 

پس هر کس بهتون گفت غنی و فلان شیر خشک رو قوطی 400 هزار تومان خریدم و پز داد، شما فقط لبخند بزنین😜 چون در واقع شیر گاو خریده برای بچه اش

اما باز تاکید دارم اگر گاهی اضطرار پیش اومد یا مادر انتخاب کرد  شیر خشک بده اصلا نباید خودش رو سرزنش کنه و منم هیچ وقت مادری که شیر خشک میده رو قضاوت نمیکنم چون خودم هم دردش رو کشیدم

وای الهی قربونت برم حال دلتومیفهمم همین الان ازته ته دلم برات حمدخوندم ودعامیکنم زودمثبت شی وباردار. ...

فدااات بشم مهربووونم چقد حس و انرژیت خوب بود از راه دورم بهم رسیییید😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
چشم عزیزم، فقط برام ریپلای کن بی زحمت چون نمیرسم تاپیک رو بخونم

چشمت بی بلا مهربونم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2706