2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818118 بازدید | 669050 پست
عزیزم واقعا دیگه اینا تخصصی هست و من نظری بلد نیستم بدم فقط امیدوارم زودتر دفع بشه و درد سر نشه برات ...

منم همینو میگم چرا رشد کرده رزیدنتشون میگه اول رشد میکنه چند روز بعد پایین میاد ولی من به حرفشون اعتماد ندارم اینا همونایی که گفتن تو ای وی اف احتیاج به شیاف و امپول نیس

حالا فردا دکترم بیاد ازش درست و حسابی میپرسم رزیدنتشون میگه تا پنج مرحله تزریق اون دارو رو دارن

خداروشکر اما واقعا این استرسا چیه ما میکشیم دوست من ۴۲ سالشه شوهرش راضی به تخمک اهدایی نمیشه نی نی ...

خدا به دل همه منتطرانگاه کنه وخودش معجزشو بذاره تودلشون ...الهی امین ...ایشالا دوستتم باهمون یه جنین نی نی دارمیشه ...بعضیا به اهدایی راضی نمیشن خب 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه گلم ان شاء الله اون جوری نمیشه، اون بنده خدا استثنا بوده یا نمیدونم احتمالا شیر مادرش های لیپاز ب ...

ممنون عزیزم. اتفاقا از وقتی توضیحاتت رو خوندم منظورم اونایی که راجع به شیردوش و اینا بود گفته بودی، تصمیم گرفتم اولین چیزی که میگیرم شیردوش برقی باشه. راستش خودم همیشه دوست داشتم به بچه ام شیرخشک بدم، چون معمولا غنی شده هستن، اما از وقتی اصرارت برای شیر مادر رو دیدم تصمیمم عوض شده.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
نوشین جان میشه بگی داروهای پانکچر شما چیا بود؟

عزیوم من روز سوم تا هفتم سینال زدم بعد از روز هشتم تا دهم گونال داشتم

روز یازدهم و دوازدهم یک ستروتاید تو بازو و دوتا hmg عضلانی

سیزدهم یک ستروتاید در بازو شب ساعت ۱۰ دوتا اویترال تو بازو

روز پانزدهم پانکچر

2728
عزیوم من روز سوم تا هفتم سینال زدم بعد از روز هشتم تا دهم گونال داشتم روز یازدهم و دوازدهم یک ستروت ...

اهان مرسی جانم

این سینال و گونالت چند واحدی بودن عزیزم؟ 

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
قربونت برم الهی ممنونتم دوست خوبم

خدانکنه عزیزدلم ، الهی که بسلامتی این روزهای شیرین رو بگذرونی 😘😘😘

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
بچه ها من الان یک ساعتی میشه که دل درد و کمردرد پریودی گرفتم اونم خیلی شدید. پاهام هم خیلی درد می کن ...

میدونی چرا؟ چون احتمالا نزدیک اولین پریود بعد از بارداریه. نگران نباش، داروهات رو به موقع استفاده کن. خیلی ها تا ماه سوم حتی درد پریودی رو دارن عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2738
سلام بچه ها من سونو شدم عکسشم گذاشتم مرسی از همتون که این مدت منو دعا کردین من ۸ هفته و ۴ روز بودم ...

ای جان😍😍 الهی که هممون این روز رو تجربه کنیم ..

با خوندن پستت لبخند به لبم نشست ... 

چ حال خوبی داری الان مبارکت باشه

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
خدا به دل همه منتطرانگاه کنه وخودش معجزشو بذاره تودلشون ...الهی امین ...ایشالا دوستتم باهمون یه جنین ...

ایشالا عاقبت این راه برای همه روشن باشه 

منم همسرم گفت نه تخمک نه اسپرم اهدایی اصلا قبول نمیکنم

ایشالا عاقبت این راه برای همه روشن باشه  منم همسرم گفت نه تخمک نه اسپرم اهدایی اصلا قبول نمیکن ...

الهی امین خدا دل همه روشاد کنه ، خاله منم ۱۶ساله منتظره همسرش مشکل داره راضی به اهدایی نمیشن ، راستی عکس سونو فسقلیو دوس داشتی بذارببینیم 

میدونی چرا؟ چون احتمالا نزدیک اولین پریود بعد از بارداریه. نگران نباش، داروهات رو به موقع استفاده کن ...

یعنی خطرناک نیست الان موقع شیافم بود استفاده کردم اما عین چوب خشک تکون نمی خورم می ترسم پریود بشم. مرسی عزیزم که جوابمو میدی الهی که خدا نی نیتو حفظ کنه

یعنی خطرناک نیست الان موقع شیافم بود استفاده کردم اما عین چوب خشک تکون نمی خورم می ترسم پریود بشم. م ...

منم مثل شمابودم حس میکردم هرآن ممکنه پریود بشم طبیعیه نگران نباش عزیزم 

2706