2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816503 بازدید | 668935 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی عزیزم امیدوارم زودتر بیاد پایین

عزیزم همینکه بتا با امپول بیاد پایین خداروشکر کن.برا من صعودی میرف بالا تا اینکه مجبور شدن عملم کنن بعدشم یه هفته نگهم داشتن تا بتا پایین بیاد.توکل کن بخدا این مرحله رو بگذرونی.ناراحت نباش.

2738
انشالله عزیزم به زودی زود.خیلی زودتر از اونچه که براش برنامه ریزی کردی. میگن دنیا پر از آدمهایی است ...

🤗🤗😘😘😍😍لطف داری عزیزم

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕

دوستان ی سوال تاثیر شیاف پروژسترون بیشتره یا امپولش؟

@زینبی_بابا   سلام عزیزم من اگه یادتون باشه گفتم هماتوم ۱۰*۱۵دارم الان ۱۰ هفته هستم به مرکز که زنگ زدم برا ادامه امپولم بهم گفتن هر چی مونده یک روز درمیون بزن منم ۲تا دیگه دارم گفتن همونو بزن و بعدش صبح هم شیاف بزار شب هم بزار.به نظرتون خوبه؟ من دیگه نرفتم پیش متخصص 

من هم خیلی دودلم برا بی بی چک، انگار این روزهای اخر دیرتر میگذرند😞😞 من هم روز۱۲ هستم و پنج شنبه آ ...

عزیزم ایشالا که مثبت بشی حال و هوامونو عوض کنی مث امروز 😍

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
سلام عزیزم. من یک بار انتقال ناموفق داشتم که شرایط انتقال رو برگه خیلی خوب بود. برای همین دکتر به پی ...

ممنون‌که‌راهنماییم‌کردی

دارچین‌جون‌جواب‌آزمایشت‌چطوربود؟

دکترت‌نظرش‌چی‌بود؟؟

مشکلی‌داشتی‌یانه؟؟

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻

دوستان سلام امیدوارم حال همتون خوب باشه مامانای جدید که تازه مثبت شدین خیلی خیلی تبریک میگم انشالله که سالم و سروقتش نینی هاتونو بغل کنین...🥰❤

امروز نوبت دکتر داشتم که برم داروهای پانکچرمو بگیرم انقد ذوق داشتم که نگو حس میکردم دارم به نینیم نزدیک تر میشم که رفتم دکتر سونو کرد گفت هنوز کیستت کامل دفع نشده ماه قبل ۳۷میلی بود امروز۲۲میلی شده بود دکتر گفت من صلاح نمیبینم سیکلو شروع کنیم ممکنه کیستت مانع رشد تخمک بشه انقد تو ذوقم خورده که نگو

بعدم به دکتر گفتم آمپولامو بنویسه که از الان تهیه کنم گونال پن ۹۰۰ نوشت ۳ تا ولی پیدا نکردم و سینال اف۹۰۰ گرفتم میخوام پسش بدم دنبال گونال بگردم

توروخدا راهنماییم کنین حال روحیم خوب نیست..

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2706