2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812236 بازدید | 668733 پست
عزیزم ماماشون که جواب میده زنگ زدی مرکز؟؟؟ وصلت میکنن به ماما یکم تو نوبت میمونی اما جواب میدن چند ب ...

متاسفانه هرچي تماس گرفتم صداي ضبط شده بود كه ميگفت امروز پاسخگو نيستن و بعد بوق اشغال ميخورد

کدوم مرکز با کدوم دکتر؟ من مهزیار با دکتر نقاب، چند روز پیش انتقال دادم شب دو میلیون و خورده ای

گلم منم مرکز مهزیار میرم دکترمم نقاب تازه رفتم توی سیکل انتقال نگفت چ کارایی بکن و چکارا نکن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@زینبی_بابا       و همه دوستانی که میدونید لطفا راهنمایی کنید. مقدار AMH من ا ...

سلام عزیزم حتما اشتباهی تو یکی از آزمایش ها بوده چون با یک پانکچر و iui این همه کم نمیشه عزیزم

چند سالتون هست شما؟؟ 

عزیزم نگران لب مرز نباش اصلا بد نیست، اون مرز رو برای همین گذاشتن

حتی گاهی بالا یا پایین بودن نشونه بیماری نیست تفسیر آزمایش یه عالمه اما و اگر داره، نگران نباش 😉 😉 😉 

عزیزم گونال هم مثل سینال دو جوره هم قلمیش موجوده هم پودر و آب که ۷۵ واحدیه

زیزی جون تو رویان همون روز پانکچر غیر از هزینه پانکچر هزینه دیگه ای هم میگیرن برا فریز و جنین شناس و اینا؟؟؟

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
سلام بچه ها میگم برا من ۲۰روز بعد انتقال ازمایش نوشته.چن جنینم ۳روزه بوده انقد دیر ازمایش نوشته یعنی ...

چقدر دیر

حتی جنین ۳ روزه هم دیگه دوهفته بعد نشون میده تو ازمایش خون

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
2706