2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815923 بازدید | 668906 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خداروشکر بارداری😍😍 انشالله نی نی هم ب سلامت دنیا بیاد 👶 مرسی عزیزم❤❤

ممنونم عزیزم ،ان شاالله خیلی زود دلت شاد بشه 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
عزیزم این کار توی مثبت شدن اثر میذاره برا همه رو بلاست میکنن یا باید خودتون بگین ؟همه دکترا این کارو ...

میگن جنین بلاست بهتر ولی خب ثابت شده نیست ، خیلیا با جنین دو سه روزه نتیجه گرفتن ،خیلیا هم با بلاست نتیجه نگرفتن ،میتونین به دکترتون پیشنهاد بدین ولی خب پزشک هم با توجه به شرایط خودش بهترین تصمیمو میگیره 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2731
سارا جان اولاً خدا پدر و مادر شما و اون فامیل همسرتون رو بیامرزه، و بنظرم هیچوقت هیچوقت لطفش رو فرام ...

فدات بشم.خیلی به خودت برس .تقویتی ها و مکمل هاتو سروقت بخور.پروتئین و میوه و آجیل تا میتونی بخور.من اشتها نداشتم بعد زایمان متاسفانه.هیچی نمیخوردم.واسه همین طول کشید که خوب بشم.ولی شما حتی اگه اشتها هم نداری به زور بخور.این ویروس لعنتی تا جایی که میتونه قوای بدنو میگیره .به خودت برس تا جبران شه ضعف جسمیت.

مرضی جون این روزهای سخت هم میگذره به زودی.دختر گلت که دوماهه بشه و باهربار دیدنت لبخند بیاد رو لباش همه این سختی ها رو فراموش میکنی 😍😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2738
مرسی از دعا قشنگت عزیزم  همین طور تو  محکم و قوی  پیش برو  منم چهارشنبه  می ...

عزيزم ايشالله كه بهترينا در انتظارته

منم فردا يه سر ميرم مطب دكترم ببينم دارويي چيزي ميخواد بهم بده

كه شهريور برم انتقال

ان شا الله بهش ميسازه من به هر ٢ بچه ام شيرخشك آپتاميل دادم و هيچ مشكلي هم نداشتن .

خداروشکر خوب بوده دخترم این دو شب، ممنونم از دعای خیرت 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
فدات بشم.خیلی به خودت برس .تقویتی ها و مکمل هاتو سروقت بخور.پروتئین و میوه و آجیل تا میتونی بخور.من ...

فدای مهربونیت عزیزم، تمام سعیمو میکنم که بتونم غذا بخورم، ان شاء الله بخیر بگذره و روزهای خوب هم برسه به امید خدا 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
2706