2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815945 بازدید | 668909 پست

خانوما خواهش میکنم جواب بدین

من روز ده دوره پریودم هستم و تا الان ۳۶ تا آمپول هاش ام جی زدم برای تخمک کشی و آی وی اف‌.

درد تخمدانم خیلی شدید شده و ترشح زیاد دارم. سوالم اینه که اگه قبل از تخمک کشی تخمک آزاد بشه چی میشه؟؟؟

دوره های من کوتاهه در حالت عادی همین روز ۱۰-۱۱ تخمک گذاریمه.

تو رو خدا جواب بدین خواهران. من بتام زیر ۳۰گفتن هست .عدد نمیگن.فقط میگن منفی. دوباره باید انجام بدم. ...

امروز روز چندم انتقال؟ 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم. خوبی؟ زینبی مبگفت سگاگریپ خوبه و انگار گیاهیه. یه سری توصیه ها هست ک دوستان گفتن ، ول ...

سلام عزیزم، والا خوب که اصلاً نیستم 

دخترم الآن 25 روزشه، دکتر بهش شیر ب ب لاک AR داده، ولی انگار اصلاً باهاش سیر نمیشه،خودمم چون اصلاً تغذیه خوبی ندارم، شیرم سبک و انگار اصلاً سیرش نمیکنه، این چند روز که اومده بود پیشم فقط شیر خودمو میدادم ولی امروز که دیدم خییییییلی بی قرار و بازم گرسنه س، ب ب لاک بهش دادم بازم دستاشو تا مچ میکرد تو دهنش، 2 خط هم آپتامیل دادم، بازم گرسنه س دیگه بهش ندادم، واقعاً سردرگم شدم نمیدونم چکار کنم، همش گریه میکنه، سیر نمیشه، نمیخوابه، 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
پسلام عزیز دلم ممنون که احوالپرس من بودی هم شما و هم دوستان ۷ رفتم از ترسم مرکز ۸ درب رو باز کردن ا ...

به به خدا رو شکر خیلی خوشحالم برات🤭🤗

خدا حافظ خودت و مسافرات، نی نی های نازت باشه

ان شا الله باقی پانکچریهامونم همگی هم با دست پر و شاد برگردن🤲🌺🌿

الهی که ادامه روندت هم عالی طی بشه.

زیر ۳۰بوده.بله داروهامو استفاده میکنم.اما میشه بگین چرا عدد نگفتن ؟؟؟؟؟؟ بنظرتون نباید عدد بگن؟؟؟؟؟؟

نمیدونم والا. تیتر رو باید با عدد اعلام کنن. شما آزمایش رو گرفتی یا تلفنی پرسیدی؟ 

2738
نمیدونم والا. تیتر رو باید با عدد اعلام کنن. شما آزمایش رو گرفتی یا تلفنی پرسیدی؟ 

گرفتم.نوشته ۳۰/.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
عزیزم چقد بی تابیت رو درک میکنم. اما فکر میکنم جوابت منفی باشه    

آره منفی گفتن.اما گفتن دوباره برم تکرار کنم.فایده ای داره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706