2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817991 بازدید | 669044 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزيزم الان ٦ هفته و ٥ روزمه  بله دوشنبه دكتر خودش سونو كرد گفت ساك كوچيكه داروهاتو قطع كن ...

واااا اصلا فکر بد نکنینااا دو هفته دیگه بری حتما قلب و میبینی

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2738
عروس كوچولو خيلي تبريك ميگم عزيزم فكر كنم من انتقال اولم با شما بود كه من منفي شدم اگر اشتباه نكنم ...

قریونت برم ممنون عزیزم

نه راستش

انقدر بارداری سخت زایمان بعدم بچه بیمارستان

واقعا اون روزا یادم نیست😭

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
من بتام از اول پايين بود اگر خاطرتون باشه روز ٣٠ انتقال يعني ديروز براي پنجمين بار آز دادم ٥٨٠٠ شده ...

خوب عزیزم مثبته دیگه چرا اینقد خودتو اذیت میکنی پس یعنی من روز ۱۷ ازمایش دادم ۲۲۴ بود کمه😥؟

قریونت برم ممنون عزیزم نه راستش انقدر بارداری سخت زایمان بعدم بچه بیمارستان واقعا اون روزا یادم ن ...

عزیزم خدابزرگه

ایشالله به سلامت بچه ات رو میبری خونه و لذت لحظه لحظه بزرگ شدن رو میچشی

واااا اصلا فکر بد نکنینااا دو هفته دیگه بری حتما قلب و میبینی

سلام خوبید شما روز ازمایشتون بتا چند بوده؟

من‌الان دیدم دوستمون سمانه جان منظورمه اینطوریه نگران شدم باز😥من روز ۱۷ ۲۲۴ بوده خوبه به نظرتون من اطرافیانم که باردار بودن همه بتا ۲۰۰ بوده مگه ای وی اف با طبیعی چ فرق داره تو این قضیه من امروز رفتم تشکیل پرونده دادم به من گفت ۵ هفته هستی تاریخ اخرین پریودم ۱۸ تیر بوده گفت دو هفته دیگه برو سونو به نظرتون برم یا صبر کنم ۳ هفته دیگه

2706