2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817096 بازدید | 668985 پست
ملیکا جان سلام کی پانکچر شدین ؟ به سلامتی ایشالا کلی نی نی سالم و قوی و خوشگل داشته باشی. چندتا فولی ...

مرسی عزیزم.ان شاالله.توکل به خدا.

پریروز پانکچر شدم.والا آخرین سونو گفتن هر طرف ۵ تا ۶ تا فولی داری.بعدشم افتاد تعطیلات و سونو نداشتم.

خدایا شکرت  
مرسی عزیزم.ان شاالله.توکل به خدا. پریروز پانکچر شدم.والا آخرین سونو گفتن هر طرف ۵ تا ۶ تا فولی داری ...

خیره ایشالا . منم پنج شنبه پانکچر دارم. امروزم باید برم برای آ مایش کرونا و پرولاکتین و تیروئید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیره ایشالا . منم پنج شنبه پانکچر دارم. امروزم باید برم برای آ مایش کرونا و پرولاکتین و تیروئید...

ممنون گلم.ان شاالله تخمکای عالی داشته باشی.و برا هردومون جنینای باکیفیت تشکیل بشه.

خدایا شکرت  

سلام دوستان 

فکر کنم وقتش شده که از مهمترین تجربه خودم در مورد ivf (میکرو) و dfi بگم، دلیلش هم اینه که شاید کمکی بشه برای بعضی از شما.

من هفته پیش پانکچر شدم اما چیزی نگفتم چون نمیخواستم به خودم و شما استرس بدم تا مشخص شدن نتیجه

ذخیره تخمدان من ۱/۲ هست 

همسرم تعداد و حرکت اسپرمش کمه ( بالای ۴۰ میلیون) و دی اف آی ۳۷ ، دکتر قبلیم میگفت دلیل بلاست نشدن جنینها dfi بالا و کیفیت اسپرم هست

من قبلا دو بار پانکچر کرده بودم که هربار کلی جنین داشتم ولی هیچی جنین بلاست تشکیل نشده بود و اینبار دفعه سومم بود، 

ما تصمیم گرفتیم که اینبار با اسپرم اهدایی میکرو انجام بدیم که بفهمیم دلیل بلاست نشدن جنینها اسپرم هست یا نه،

اینبار رژیم غذایی گرفتم و خیلی زیاد مکمل و ویتامین خوردم از دو ماه قبل از پانکچر، هفته پیش پانکچر شدم همیشه ۱۰ تا تخمک داشتم ولی اینبار ۲۰ تا تخمک داشتم ، که از ۲۰ تا ۱۴ تاش بالغ بود، ۱۴ تا جنین تشکیل شد.

اما امروز که روز پنجم بود تماس گرفتند و گفتند فقط ۳ تاشون تا امروز زنده موندند و معلوم هم نیست که این ۳ تا بمونن 

فقط خواستم بهتون بگم پروسه ivf خیلی پیچیده اس، فقط روی چیزی که میبینید فوکوس نکنید، هیچکس فکرشو نمیکرد مشکل ما کیفیت تخمک باشه، با تعداد خوب و تعداد جنین خوب... اما با اسپرم اهدایی کاملا سالم هم جنین بلاست نشد...

توی امریکا اصلا جنین ۳ روزه فریز نمیکنند، میگن مایع دور سلولها زیاده و باعث میشه بیشترشون موقع باز شدن یخشون خراب بشن

فقط بلاست فریز میکنند... 

کاشکی یه روزی هم نوبت ما بشه...

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2728
سلام دوستان  فکر کنم وقتش شده که از مهمترین تجربه خودم در مورد ivf (میکرو) و dfi بگم، دلیلش هم ...

عزیزم شما اصلا بچه نداری یا اقدامی برای بچه ی دوم؟

ان شاء الله به زودی گشایشی بشه تو کارت 🤲

الان باید تخمک اهدایی بگیری؟ سنتون بالای ۳۵ هست که کیفیت تخمک ضعیفه؟

نه عزیزم خیالم راحت نیست دقییییقا مثل خودتم اینقدر تو نت سرچ کردم درباره ی بتا خسته شدم دیگه😥😥😥 ...

خواهش میکنم اینقدر رو عدد بتا تمرکز نداشته باش...به خدا دوستم ۱۵ اسفند انتقال داد روز ۱۶ ازمایش داد بتاش ۵۵ یا ۶۰ بود بارداری اش ادامه داره و انشاء الله تا آذر ماه به دنیا میاد بچه اش..لذت ببر از بارداری ات و توکل کن به خدا..

عزیزم شما اصلا بچه نداری یا اقدامی برای بچه ی دوم؟ ان شاء الله به زودی گشایشی بشه تو کارت 🤲 الان ...

من اگر بچه داشتم که  غصه نداشتم ... بله سنم ۳۸ هست

الان واقعا نمیدونم میخوام چیکار کنم

تخمک اهدایی اینجا خیلی گرونه دیگه واقعاااااا نمیتونیم

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
من اگر بچه داشتم که  غصه نداشتم ... بله سنم ۳۸ هست الان واقعا نمیدونم میخوام چیکار کنم تخمک ا ...

وااای متاسفم خیلی سخته براتون... کاش پزشکان زودتر متوجه ضعیفی تخمک میشدند.شما نمیتونید داروی تقویتی بخورید؟ ازمایش  اف اس اچ دادید جدیدا؟

دکتر من اگه بیماری اف اس اچ بالا داشته باشه اصلا از تخمکش استفاده نمیکنه و میگه پوچ شده تخمکهات براش مهم نیست سن بیمار چنده؟

من هم دارم میرم به ۴۰ سال و در به در مراکز ناباروری😣

امیدوارم امسال جفتمون به خواسته مون برسیم🤲

توکل کن به خدا...نمیتونی بیایی ایران انجام بدی؟

2738
ناراحت نباش دیدی شادن هم لک دبد اما شکر خدا مثبت شد . ایشالا لک لانه گزینیه

خیلی زوده نیست؟؟ روز هفتم تازه

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
وااای متاسفم خیلی سخته براتون... کاش پزشکان زودتر متوجه ضعیفی تخمک میشدند.شما نمیتونید داروی تقویتی ...

هربار قبل از شروع سیکل آزمایش میگیرن

FSH عالیه همه چیز ظاهرا خوبه، جنینها ۳ روزه میشن ولی ۵ روزه نمیشن

نمی دونم هنوز چه تصمیمی بگیریم اگر  بخوام تخمک اهدایی بگیرم باید بیام ایران

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
عزیزم تو اطلاعات دارویی خوندم و نظر دکتر مشفقی پریناتولوژیست رویان هم همین بود، کلا آسپرين و ژلوفن د ...

نه عزیزم کوتاه نبود ، کلاً این دکتر وقتی فهمیده من آی وی افی هستم انگار ترسیده که قطع کنه وگرنه خداروشکر تا الان نه لکه بینی داشتم و کم بودن سرویکس خودمم موندم چرا باید استفاده کنم ، راستی یه سوال دیگه اگه انوکسا رو بجای دور ناف به بازو یا ران پا تزریق کنم اثرش فرق میکنه ؟

2706