2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816387 بازدید | 668928 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات شم من اسپرم همسرم خیلی داغونه کلا صفره میخوان از بیصه نمونع برداری کنن بگیرن همونام خیلی ضعیفن ...

عزیزم من خودم الان ویتامین ای دی امگا اوابوست و ملاتونین میخورم 

شوهرمم ویتامین دی ای زینک امگا میدم 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2728

سلام دوستان عیدتون مبارگ

امروز دهم انتقالم بود

امیدداشتم خدا عیدی منو بده😔

بی بی چک گذاشتم منفی.

دریغ از حتی یه حاله کوچیک

خیلی دلم شکست😭خیلی خورد شدم😔

مادرم.خواهرام.شوهرم.زنداداشام.مدام زنگ میزنن احوالمو میپرسن

همشون منتظرن ک اولین نفر باشن باشن خبرخوشو میشنون

حالا من چطوری امید اینارو ناامید کنم

از دیروز درد پریود دارم

امروز موعد پریودمه.دردم شدیدتر شده.

از اولم میدونستم خبری نیست

ولی چطوری اینو بدبقیه بگم😭😭😭😔😔😔

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
خانوما من شیاف زدم .پنح دقیقم نشد همش ریخت بیرون چیکار کنم حالا؟

عزیزم شیاف میگذاری حداقل ده تا بیست دقیقه و هر چه بیشتر بهتر از تخت بلند نشو تا موادی که باید جذب بشن جذب بدنت بشن و بعد بلند شدی اون چه میریزه مواد زائد هست..

اگه روزی یک عدد استفاده داری شب بگذار تا صبح که فرصت جذب باشه.

سلام دوستان عیدتون مبارگ امروز دهم انتقالم بود امیدداشتم خدا عیدی منو بده😔 بی بی چک گذاشتم منفی. ...

سلام عزیزم عیدت مبارک توکل کن به خدا و راضی باش به رضایتش..

ناامید نشو هنوز چهار روز دیگه فرصت هست و اینکه اصلا تکیه به بی بی چک نکن و کاش استفاده نمیکردی.

دکترها حتما یک چیزی میدونند که میگن روز ۱۴ تا ۱۶ انتقال ازمایش بدهید دیگه.

الان هم با امید و توکل داروهات رو استفاده کن تا چهار روز دیگه ببین چی میشه حرفی هم به اطرافیان نزن🌹

سلام عزیزم عیدت مبارک توکل کن به خدا و راضی باش به رضایتش.. ناامید نشو هنوز چهار روز دیگه فرصت هست ...

عزیزم تواین ۱۱سال دلم از بس از دیدن بی بی چک منفی شکسته.که دیگه هزار تیکه شده

الهی بمیرم واسه دله شوهرم برقی ک تو چشماشه.خوشحالی ک تو نگاهشه.

ناخوداگاه بی نهایت هواما داره.خدا شاهده شب ک تو جام تکون میخورم سریع بیدارمیشه میگه چیزی لازم داری؟الهی بمیرم براش ک خودشو وعده پدر شدن داده.

۱۱ساله بدون دلیل باردارنمیشم.کاش حداقل دردمو میدونستم تا درمانش میکردم

خیلی دلشکستم

اگه چیزی بود باید حداقل یه هاله میفتاد

خسته شدم.فقط دوسدارم برم جای ک هیچکی نباشه.😔

نمیدونم خدا چرا بامن اینکارا میکنه.

😭😔

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
2738
عزیزم تواین ۱۱سال دلم از بس از دیدن بی بی چک منفی شکسته.که دیگه هزار تیکه شده الهی بمیرم واسه دله ش ...

کاملا درکت میکنم من هم دوبار تجربه کردم بار اول منفی بار دوم مثبت شد و تو ۸ هفتگی قلب جنین از کار افتاد و چه ذوقی داشت همسرم تو اون ۸ هفته ۲۰ سال جوونتر شده بود.و بعد سقط شکست همسرم..کاملا درکت میکنم...

امیدوار باش شاید تو این ۴-۵ روز مثبت بشه و اگه نشد ناامید نشو و توکل کن به خدا..

بار چندم انتقالت بود؟

عزیزم تواین ۱۱سال دلم از بس از دیدن بی بی چک منفی شکسته.که دیگه هزار تیکه شده الهی بمیرم واسه دله ش ...

سخته، حق داری عزیز دلم خیلی سخته

اما خودتو بسپر به دست خدا

از مادر مهربونتره 

هنوزم که قطعی معلوم نیس تا آزمایش ندی

این بی بی چکا شدن چک عذاب همه بیخیال بیبی چک باش هنوزم صبوری کن.

هیچ کار خدا بی حکمت نیس، و هر کسی روزی ای از سختیها رو داره. هر زمان که مقدر کرده خودش مسافرتونو میرسونه. شایدم الان.

پس بخدا توکل کن. و اوقات خودت و همسرت رو خراب نکن

شما اتفاقا باید بیشتر حواستون به شادی زندگیتون باشه

کاملا درکت میکنم من هم دوبار تجربه کردم بار اول منفی بار دوم مثبت شد و تو ۸ هفتگی قلب جنین از کار اف ...

ممنونم عزیز دلم.از صبح اشکم بند نمیاد.خسته شدم

بار اولم بود اونم با اصرار و درخواست خودم ای وی اف شدم

چون دکترای زیادی عوض کردم که هرکدوم دگتر قبلیو قبول نداشت و سعی میکرد فقط با قرص و نهایت امپول من باردارمیشم.چون مشکل نداشتیم.و این همینطور شد که۱۲سال از ازدواجم گذشت.اونقد تو مطبا.و درحال درمانو تو شهرستانا بودم ک یادم رفت بهترین روزای عمرم چطور گذشت.من این۱۲سالو از خدا طلبکارم.بهترین روزای بعد ازدواجمو ک میتونست به بهترین شکل بگذره ازم گرفت به خاطر یه مصلحت که هیچوقت نتونستم تواین مصلحتش خیریتی پیدا کنم

😭😭😭حالم بس ناجوانمردانه بده.خیلی.دعام کنین بمیرم.نمیخوام باسم

عزيزم من اون دوباری که انتقال دادم، دو هفته تو خونه بودم سرکار نرفتم ولی تو خونه کارهای روزمره مو ان ...

فداتبشم چقدر خوب

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
ممنونم عزیز دلم.از صبح اشکم بند نمیاد.خسته شدم بار اولم بود اونم با اصرار و درخواست خودم ای وی اف ش ...

بابا چقدر ناامید تو قضیه ی ای وی اف پس اول راهی قربونت برم..

من برای بار سوم افتادم تو سیکل انتقال😁

آی یو آی انجام ندادی؟ کدوم مرکز انتقال داشتی؟

درکت میکنم به خدا و این روزها رو هم گذروندم ولی چه کنیم خداوند هرکسی رو به یک شکل ازمایش میکنه من و شما و اکثر اعضای این تاپیک رو به این شکل..

امیدوارم به حق همین روز بهترین روزها در انتظار ماست ناامید نشو..

گریه کن تا سبک بشی ناراحت باش ولی ناامید هرگز...

ذکر بگو صلوات بفرست..

سخته، حق داری عزیز دلم خیلی سخته اما خودتو بسپر به دست خدا از مادر مهربونتره  هنوزم که قطعی ...

ممنونم بابت دعای خیرت و امیدی ک میدی

عزیز دلم

ممنونم

ولی جوری شکستم ک دیگه نمیتونم بلند بشم

😔

بازم ممنونم🙏

2706