2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817410 بازدید | 669000 پست
عزیزم خیلی متاسفم 😔 😔 😔 😔 😔 خيلي سخته ببین گلم یه واقعیت وجود داره، اینه که تخمک به شدت با بال ...

ممنون عزیزم بابت توضیحاتت.یعنی به نوعی میشه گفت جنین باوجود بلاست شدنش و گرید AB ،بخاطر سنمون کیفیت نداشته که مثبت نشده .....

دکترم نظرش این بود که بخاطر کرونا بهتره پرد نخورم و همین کلروکین که عملکردش با پرد یکیه بخورم که از جهتی برای کرونا هم تجویز میشه که یه خورده نگرانی رو برای ابتلا شاید پایین بیاره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون عزیزم بابت توضیحاتت.یعنی به نوعی میشه گفت جنین باوجود بلاست شدنش و گرید AB ،بخاطر سنمون کیفیت ...

به نظر منم ظاهر جنین باکیفیت بوده ولی به احتمال زیاد مشکل کروموزومی داشته که نگرفته و اگر هم میگرفت سقط میشد

کاش پی جی اس میکردید

آره عزیزم هفته ی پیش یکشنبه و سه شنبه شما چیکار کردی بالاخره؟

انشالله که اینبار مثبت میشی عزیزم 😍😍😍 ذوق دارم برات 😍😍

منم دیروز انتقال دادم 

رحم شمام منقبضه؟؟ 

ازمایش من ۲۱ روزس ناراحتم ..

چون اون دوتا سقطم روز ۲۴ انتقال اتفاق میوفتاد ..

نمیدونم چجور آزمایش بدم چون تا روز دوازدهم هاش سی حی دارم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
❓❓❓دوستان عزیزم کسی اطلاع داره اووبوست ولمن کانسپشن رو کدوم داروخانه دارن و از کجا میشه مطمئن تهیه ...

یه زنگ داروخانه دکتر شهلا شفیعی بزن، چون تو نت خوندم خیلی از داروهای کمیاب رو داره. آدرسش شریعتی بالاتر از یخچال روبروی هایداست.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
انشالله که اینبار مثبت میشی عزیزم 😍😍😍 ذوق دارم برات 😍😍 منم دیروز انتقال دادم  رحم شمام م ...

انشالله که اینبار مامان شدی رفت. امضای خودت رو بخون یه بار. حتما آروم میشی و امیدوار عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2738
بله گلم موقع تزریق سرسوزن رو عوض کن که درد کمتری داشته باشه

عزیزم hmg من رو گفت دوتا پودر یه اب 

چجوری باید قاطیشون کنم؟؟ تاحالا انجام ندادم با اولمه 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
ممنون عزیزم بابت توضیحاتت.یعنی به نوعی میشه گفت جنین باوجود بلاست شدنش و گرید AB ،بخاطر سنمون کیفیت ...

بله گلم ولی فراموش نکن گاهی یک زوج خیلی جوون و بدون مشکل (صرفا برای تعیین جنسیت ivf کردن) هم ممکنه با گرید aa و جنین بلاست دفعه اول حاملگی اتفاق نیفته، پس تا حداقل سه تا سیکل تکرار نشده نمیشه سریع گفت دلیلش سن و سال بوده حتما(اینو برای دلخوشی نمیگم، صرفا دارم یه fact رو میگم) باید حداقل سه تا سیکل منفی بشه 

عزیزم hmg من رو گفت دوتا پودر یه اب  چجوری باید قاطیشون کنم؟؟ تاحالا انجام ندادم با اولمه ...

گلم آب مقطر رو توی ویال اول حل کن، بعد بکش تو سرنگ و وارد ویال دوم بکن و حل کن، خوب که حل شد بکش داخل سرنگ، بعد سر سوزن رو عوض کن و تزریق

هواگیری لازم نیست ولی دیگه سرنگ 2 سی سی هوا نداشته باشه منظورم اینه حباب های هوای کوچولو مهم نیستن

گلم آب مقطر رو توی ویال اول حل کن، بعد بکش تو سرنگ و وارد ویال دوم بکن و حل کن، خوب که حل شد بکش داخ ...

ستروتایدم اب تو سرنگ رو بریزم تو پودر دوباره سر سوزن عوض کنم بکشم؟؟؟ مرسی عزیزم میترسم با اولمه اشتباه بزنم 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
انشالله که اینبار مثبت میشی عزیزم 😍😍😍 ذوق دارم برات 😍😍 منم دیروز انتقال دادم  رحم شمام م ...

قربونت، انشاالله هردومون عزیزم😙😙😙

راستش من دو سه روز اول کلا رحمو واژنم درد میکرد اونم بخاطر اسپکلومو شستشوی واژنم بود چون دوبارم انتقال داشتم بیشتر اذیت شدم بعدش فقط دل درد پری دارم که سریای قبلم داشتم😕

به امید خدا این سری برات میمونن😍 چندتا انتقال دادی؟ بلاست بودن؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
دوستان سلام روز بخیر دارم میرم سونوی روز هفتم دعا کنید همش میترسم داروهام جواب نداده باشه

منم دارم میرم سونو 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️دعاکنید 🙏🙏🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺
2706