2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817917 بازدید | 669040 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پیش نصر میری عزیزم ؟  ببین به خیلیا سریع میگه اهدایی  ولی ذخیرت خوبه با تخمک خودت مامان ...

ن عزیزم ،میرم رویان،البته تا حالا سونو نشدم ،نمیدونم چرا بدنم به داروها جواب نمیده 😬

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2728
منم مشکلمون روخیلی حاد میدونم ،ولی توکل کردم به خدا ،شما هم اگر سه روزه انتقال میدادی شاید نتیجه میگ ...

دفعه بعد میگم حداقل چندتاش سه روزه باشه.. یه نفر با مشکل مشابه طبیعی باردار میشه یه نفر با چندبار میکرو هم نمیشه😄 هیچی مشخص نیست واقعا. امید ب خدا❤👶❤👶❤👶❤👶❤👶

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2738
مرسی مهربون منم شنیدم که نصر خوبه ولی دارو تقویتی رو میخورم هم خودم هم همسرم حتی گرمی هم دارم میخ ...

آره حتما بخور...رویان نامرد به من نگفت تقویتی بخور من بعد زدن ۲۶ تا آمپول وقتی رفتم آزمایش استرادیول دادم فهمیدم ۱۵ تا تخمک دارم همه پوچ....نمیدونی چقد گریه کردم سیکلمم کنسل کردم پانکچر نکردم

رفتم کلیییی داروی تقویتی برای خودم مث فرتیل اید(اوابوست و هرچی گشتم پیدا نکردم وگرنه اوابوست از همه چی بهتره) ،اینوفولیک،ویتامین ای،دی،سی،امگا۳ برا خودم خریدم شروع کردم خوردنشون آبم زیاد در روز می خوردم بیش از ۸ تا لیوان،،،سردی و گذاشتم کنار فقط گرمی میخوردم...۱.۵ ماه بعد دوباره سیکلو شروع کردم و موقع پانکچر ۲۱ تخمک خوب دادم

شمام حتما این کارا رو بکن توکل بخدا حتما جواب میگیری

ن عزیزم ،میرم رویان،البته تا حالا سونو نشدم ،نمیدونم چرا بدنم به داروها جواب نمیده 😬

ایشالا که جواب میده استرس نداشته باش 

ایشالا قبل انتقال خودت طبیعی مامان بشی 💓💓💓

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
رستمی نههههههههههههه بددددترین وناامیدترین دکتر  حیف نصر نیست بگی رستمی

شما تا به حال رفتی پیش رستمی؟ میدونی رستمی بهم نزدیک تره شوهرمم موافق تره، دوتا جاریامم پیشش باردار شدن، جاریم دومین بچه ش رو دو روز پیش زایمان کرد پیشش،سنش هم ۴۸ساله 

شما تا به حال رفتی پیش رستمی؟ میدونی رستمی بهم نزدیک تره شوهرمم موافق تره، دوتا جاریامم پیشش باردار ...

من رفتم راضی نبودم از اخلاقش..دوستمم رفت راضی نبود 

شما وجاریتون مشکل از کی بوده؟جاریتون شاید اهدایی گرفته

2706