2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816112 بازدید | 668918 پست
فدای تو انشالله که انتقال میدی و مثبت میشی، من خوزستان انجام دادم.خیلی مرکزش مجهزه، بهترین دستگاها د ...

چه جالب فکرنمیکردم انقدر مجهزباشن🌹🌹🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺
نه گلم راحت باش. موقع انتقال که سونو شکمیه، اره موقعی که بیبی چک مثبت میشه سونو واژیناله، نه مشکلی ...

اوکی ممنون عزیزدلم خیلی لطف کردی 

انشاله به زودی مامان بشی🌹🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز هفتم هستم الان  سونو کرد دارو داد گفت پریود شدی بزن روز هفتم پریود بیا

ذخیره خودت چنده عزیزم؟ ویتامین ها معمولی هم گفت نخورین؟ مثل ای زینک اینا؟؟؟؟ فکرای بد اصلا نکن گلم اگه نصر رو انتخاب دیگه به دلت بد راه نده این شک و تردید اصلا انرژی خوبی نداره 

نگفت فریز میکنه یا نه؟

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
من هم هرچی تو بیمارهای دکترنصر گشتم هیچ کسی نبوده که مرد مشکلش زیاد باشه و نتیجه گرفته باشه .دکترنصر ...

بله درسته ،منم تصمیم گرفتم همون رویان ادامه بدم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2731

سلام اینطور که خوندم مورفو صفر بارداریش خیلی کمه. اونوقت این همه هزینه کنیم و نشه چی؟ جنین اهدایی بهش فکرنکنیم با فکر کنیم؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و من رستگار
خیلی ازمایش دادم هیچی پیدا نشد دکتر گفت همون پلی کیستیک دلیلشه ... چرا میخوردم عزیزم

عزیرم شما آزمایشهای ایمنی و انعقادی رو دادین؟

اگر تهران هستین یه ویزیت پیش زرنانی برین.

پی‌ار‌پی‌ رو هم از دکترتون بخواین برای انتقال بعدیتون اگر تا حالا امتحان نکردین.

منم دقیقاً مشکل شما رو داشتم و ۳ تا انتقال منفی.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
لیلا جون من دلم روشنه شما خیلی زود مامان میشی.امید داشته باش توکل کن وبا انرژی مثبت شروع کن.

مرسی عزیز دلم. امیدوارم تلاش و دوندگی شما هم یه نتیجه عالی فراتر از انتظارت بده. برات آیه الکرسی خوندم.    

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2738
ببین منم پلی کیستیک شدید هستم، یه بار انتقال جنین منفی داشتم، ممکنه از پلی کیستیک باشه این منفی شدنا ...

کلا شانس بارداری با ای وی اف ۳۰ درصده ...نمیشه گفت بخاطر پلی کیستیک منفی شدی نه...خیلیا بدون هیچ مشکلیم چند بار منفی میشن ..نمونش دوست خودم که هیچ مشگلی نداشت چهار بار منفی شد 

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
شاید اگر قبل از انتقال رژیم بگیرید و کلاشکر و برنج و نون رو حذف کنید خوب باشه

یک ماه خوبه ..حدودا بیست تا یک ماه دیگه انتقالمه

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام الهام جون، خوبی؟ چیکارا میکنی؟ کم پیدایی...

سلام عزیزم😍😍 مرسی خوبم ..فدات کم میام سایت ..میخوام درمان شروع کنم شوهرم هنوز راضی نیست البته بهش حق میدم راهمون دور هزینه ها هم زیاد کسی هم که حمایت نمیکنه نتیجه هم صد در صد نیست که آدم باشوق بره جلو ..خلاصه سرت درد نیارم موندیم چه کنیم..تو خوبی؟؟کی انتقال میدی انشاءالله؟؟

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
ایشالله فقط بهم گفت اووبوست نخور گفت همسرت هم دیگه دارو برای اسپرمش نخوره.مگه میشه؟ بعد گفت شما ن ...

حالا که رفتی ،به نظرم بهش اعتماد کن ،هر چند من دکتری ندیدم که مکمل برای تخمک تجویز کنه،شاید شرایط تخمدانیت خوب بوده

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2706