2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812342 بازدید | 668741 پست
از رفتن پیش دکتر نصر پشیمون نمیشی من ازینکه ذز ذول پیش،ایشون نرفتم بارها ب خودم تشر زدم

چهارشنبه بهم با پارتی بازی وقت داد چون اول به منشیش زنگ زدیم و گفت برای شهریور بعد خواهر شوهرم به خود دکتر که زنگ زد گفت همین هفته پاشو بیا 

پس صد در صد میرم

برام دعا کن

درسته ولی اصلا یه ذره هم پشیمون نیستن هیچ بدتر طلبکارم هستن منم همش میگم لباس نیستم که بخوان یه روز ...

بله درست میگی. پس باهاشون درنیفت. خدا کمکت کنه❤

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چهارشنبه بهم با پارتی بازی وقت داد چون اول به منشیش زنگ زدیم و گفت برای شهریور بعد خواهر شوهرم به خو ...

دکتر نصر  خیلی خوبه شک‌نکن انشالله دستش برای همه ما خوب باشه شما تعیین جنسیت هم دارین؟ 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
به امید خدا عزیزم  منم تصمیم داشتم اگه این سری خدایی نکرده نشه بیام پیش نصر ولی با این وضعیت ک ...

آره تو این وضهیت کرونا خیلی سخته مخصوصا راهت دور باشه بخوای رفت وآمد کنی 

من بیشتر آزمایشامو تو ابن سینا برام نوشتن انجام دادم که اونجا نرفتم جوابشو آوردم پیش نصر که گفت چقدر ازتون آزمایش گرفتن خیلیاشو نیاز نداریم ما واینکه خودشم دوباره یسری آزمایش نوشت که فعلا نرفتم انجام بدم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2728
آره تو این وضهیت کرونا خیلی سخته مخصوصا راهت دور باشه بخوای رفت وآمد کنی  من بیشتر آزمایشامو ت ...

عزیزم میشه بگین دکتر نصر چه ازمایشاتی رو میخوان 

سلام خانوما تو رو خدا اگه میدونید جواب بدید. من دو تا جنین هشت سلولی با گرید a و ab داشتم که برام ام ...

معلومه ک ارزش دارن تازه بلاستم هستن

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
عزیزم میشه بگین دکتر نصر چه ازمایشاتی رو میخوان 

به خدا نمی دونم ما قرار بود بریم ابن سینا آزمایشامونم اونجا برامون نوشتن آوردم همکار دکتر نصر همشونو نگاه کرد تو پرونده وارد کرد یه چندتا آزمایشم خودش نوشت که نمی دونم دقیقا چه آزمایشایی

آره تو این وضهیت کرونا خیلی سخته مخصوصا راهت دور باشه بخوای رفت وآمد کنی  من بیشتر آزمایشامو ت ...

شما مشکل خاصی داشتین؟ شوهرتون سالمن؟ قبلا هم انجام دادین ای وی اف؟ 

شما مشکل خاصی داشتین؟ شوهرتون سالمن؟ قبلا هم انجام دادین ای وی اف؟ 

من تنبلی تخمدان داشتم ویه لولمم بخاطر بارداری خارج رحم بستست شوهرمم واریکوسل داره اسپرمش بی تحرکه 

2706