2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817970 بازدید | 669043 پست
چقدر دورررر ولی ارزش داره فک کنم بمونم تااون موقع چون تشخیص بده مشکلم رو روش درمان انجام بده

آره حتما از الان یه نوبت بگیر تا اون موقع اگر خواستین پیش دکتر دیگه هم برید. وقتی انتقالم مثبت شد دکتر البرزی منو معرفی کردن به دکتر شمالی برای مراقبت های بارداری. البته عمل پانکچرم هم چون اون روز دکتر البرزی شدیدا مریض بودن خود دکتر شمالی انجام دادن. ایشون فوق تخصص ناباروری و آی وی اف و دکتر بسیار خوش اخلاق و پر حوصله و کاربلدی هستن و مورد اعتماد پروفسور البرزی. اگر دوست داشتین یه ویزیت هم پیش ایشون برین 

بما نداد عزیزم نه دارو  نه مرکز خصوصی

امکان نداره عزیزم آخه بیمه نیروهای مسلح برای همه یکسانه تفاوت نمیذاره. فقطم برای دوبار آی وی اف یه کم هزینه میده اونم بعد از اینکه همه مراحلو انجام دادی یعنی تخمک کشی و فریز و انتقال همه رو انجام دادی, پرونده کاملتو از مرکزی که انجام دادی با ریز محاسبات که داخلش هست میبری دفاتر روزپرداخت که تو سطح شهر هستن با کپی شناسنامه از همه صفحات و فک کنم سند ازدواج و اینا همه رو میبری, چک میکنن وارد سیستم میکنن یه برگه میدن که شماره پیگیری داره که بعد از فکر کنم یک ماه اگر پول نریختن به حسابت دوباره بری دفتر بیمه با همون شماره پیگیری چک کنن. چون مدارک میره تهران اونجا تایید میشه بعد یه درصدیشو می ریزن به حساب سرپرست یعنی شوهرت. مگه کی آی وی اف کردی؟ نرفتی سازمان اصلی سوال کنی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلب گرفتارم کرد عفونته هی برمیگشت. دائم علائم داشتم ولی تو معاینه خیلی کم بود مقدارش و اکثرا دکترا ...

انشالله که خیلی زود کیست ها هم از بین میره و به سلامتی انتقال میدی ،من نمیدونم چرا وقتی تعداد جنین ها کمه بلاست میکنن ؟یعنی ۳ تا جنین رو گذاشتن برای بلاست ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2728
باشه عزیزم ممنونم از راهنمایی هات تشکر اره شيراز هستم چشم میرم 

عزیزم برای عمل واریکوسل پیش استادا مثل ضیغمی و شیرازی برو توی مادر و کودک هستن. مهم اینه که تو موردایی که جواب نمیده اقلا بدتر نشه. واسه همین دکتر خیلی مهمه.

امکان نداره عزیزم آخه بیمه نیروهای مسلح برای همه یکسانه تفاوت نمیذاره. فقطم برای دوبار آی وی اف یه ک ...

عزیزم من اذر‌ماه اقدام کردم

کل مدارکو همسرم برد سازمان مدارک از بیمارستان

مبلغی برنگردونن‌الان همه سونو ازمایشاتم یک ریال ندادن

میگن جای طرف قرار‌داد باید بری یا جای مخصوص‌خوپمون کخ کم پول بدی

من که والا همه رو تاحالا ازاد دادم همسرمم برده هیچی برنگردونن

هیچیی

گفتن شامل نمیشیم

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
چقدر کم .هزیته تون چقدر شد که دوتومن رابرگردوندن؟

دو سال پیش هزینه آزاد تخمک کشی 6 تومن بود مرکز رستمی که گرونترین جا هست تو شیراز. انتقالم فکر کنم 1.5 بود اگا اشتباه نکنم. از مجموع این دو تا دو تومن داد بیمه. بعد از کلی کاغذبازی و فس فس و بررسی خیر سرشون. تازه هزینه فریز و شستشوی نمونه اسپرم برای آی یو آی هم اصلا پوشش نمیدادن

2738
انشالله که خیلی زود کیست ها هم از بین میره و به سلامتی انتقال میدی ،من نمیدونم چرا وقتی تعداد جنین ه ...

عزیزم اون موقع من چیز زیادی نمی دونستم. فقط اینکه میگفتن وضعیت جنینا خیلی خوب نیست و باید صبر کنیم. تا اینکه در نهایت دوتاش از بین رفت و یکیش بلاست شد. من حتی از قضیه هچینگ هم خبر نداشتم. تازه تو همین تاپیک فهمیدم که جنینی که کیفیتش خیلی خوب نباشه هچینگ کنن احتمال لانه گزینیش بیشتره. حالا خیلی تو فکرم که تخمکای درستی داشته باشم برای ماه بعد. به توصیه دوستمون تو همین تاپیک میخوام نون و برنج و لبنیاتم حذف کنم و بیشتر سبزیجات و گوشت و میوه استفاده کنم با کلی داروی تقویتی و پیاده روی و اگه تونستم کارای تکمیلی دیگه.

عزیزم من اذر‌ماه اقدام کردم کل مدارکو همسرم برد سازمان مدارک از بیمارستان مبلغی برنگردونن‌الان همه ...

ای وای. حالا من دوباره که خواستم برم سازمان میرم سوال میکنم. باورم نمیشه اصلا. من حتی ویزیت و سونومم آزاد که میدادم بعد میبردم بیمه یه درصدیشو برمی گردوند

2706