2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817869 بازدید | 669036 پست
سلام دوستان یه سوال برای تخمک کشی که میخوان بیهوش کنن، میترسم چون شنیدم میگن دستگاه اکسیژن که بهت ...

الان ازهرکسی قبل عمل تست کرونا میگیرن من مرکز بودم پریروز به خانمه ای یو ای داشت هم خودش هم شوهرش تست کرونا داده بودن.تادوروز هم وقت داره.یه خانمی بود کروناش مثبت شد برش گردوندن گفتن هزینه توبگیر وبرو

یا رب العالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوستان یه سوال برای تخمک کشی که میخوان بیهوش کنن، میترسم چون شنیدم میگن دستگاه اکسیژن که بهت ...

من رفتم چیزیم نشده.دستگاه اکسیژن رو هم رو همون ماسک میزنه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
لیانا جونم میشه دوستی منو قبول کنی 

الان دیدم پیامتو چشم گلم 😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
باید تست free T4 و antitpo هم بدن و بر اساس اون درمان شن

فدات عزیز دلم 🌺

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
کم کاری تیروئید و نیاز صد در صد به لووتیروکسین

مرررسی از راهنماییت گلم 🌺

بچه ها هنوز واسه علائم زوده 🙈🙈🙈من هیچ احساسی ندارم انگار نه انگار که انتقال دادم 

نازنین جون اصلا دنبال علائم نباش اصلا 

علائم از هفته ۶ میاد 

هر کسی هم الان علائم داشته باشه فقط و فقط به خاطر داروهاست 

من هیچ علائمی نداشتم 

لیانا جان کم کار عزیزم، باید لووتیروکسین مصرف بشه، دوزشم که دکتر تعیین میکنه 

ممنووون مرضی جون خدا خیرت بده 😘😘

اونجاشلوغه خودش یه مرکزمعرفی کرد

من به خاطر دقیق بودنش میگم 

ممنون گلم  میشه ادرس اون دوتاروبرام بفرستی

خواهش میکنم عزیزم  من الان درازکشیدم نمیدونم کارتاشونو دارم یانه ..ازمایشگاه پارسه بزنی نت میاره   جناح بالاتر از شهید گلابه سمت فلکه دوم صادقیه ...اون سونوگرافی هم  بین خیابان ولیعصر وفلسطینه همون نت سرچ کن  سونوگرافی دکتر عالیه شیوعی وازمایشگاه پارسه دقیق میاره برات 

2706