2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817331 بازدید | 668993 پست
سلاممممم سلامممم من جواب آزمایشم و گرفتم مثبته ایشالا قسمت تمام منتظرا خیلی دعا کردم همروووو😘😘😘😘

عزیزم خیلی خیلی تبریک خدا بچه ها تو برات نگه داره

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ مشکل زمینه ای نداشتن و 47 سالش بود دختراش هنوز بچن در عرض یک هفته کرونا نفسشو گرفت

سلام عزيزم خوبي رفتي ازمايش

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
تیکرمو که میبینم میگم وووو برسه تا آخر چقدر طول بکشه سارا جون من کمر درد دارم مثل پری چیزی نیست؟

نه عزیزم منم تا چند هفته دل درد و کمردرد داشتم مثل پریودی ، الانم تایم پریودم و تخمک گذاریم قشنگ دل درد و کمردرد دارم

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2728
یه چشم بهم بزاری میگذره میره...مبارک باشه تیکرت 💎 منم درد داشتم مثل درد پری هفته های اول.حتی لکه ب ...

مرسی عزیزممم اره دیگه تیکر زدم ذوق کردم 

خداروشکر پس چیزی نیست از کی تهوع تو شروع شد؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2738
واااای مامان ماهک جان تبریک میگم بهت عزیزم 😍😘انشالله فرزندی سالم و صالح خدا نصیبت کرده امیدوارم دو ...

مرسی عزیزمممم 

انشالاا

حتما نتیجه همه مثبت میشه 😘😘

میگم مامان ماهک چطور تیکر میزارن؟ میخوام یادبگیرم انشاء الله منم ده روز دیگه بزارم .ای خدا یعنی میشه

ای جون چرا که نه رقتم تو نی نی سایت من یه ۳خط بود زدم روش اطلاعات کاربری اونجا بود 

نه عزیزم منم تا چند هفته دل درد و کمردرد داشتم مثل پریودی ، الانم تایم پریودم و تخمک گذاریم قشنگ دل ...

جدی می ترسم میرم می خوابم یه چیز دیگم هست خیلی خیلی ببحشید ۲روزه بیرون روی گرفتم 😕😕

مرسی عزیزممم اره دیگه تیکر زدم ذوق کردم  خداروشکر پس چیزی نیست از کی تهوع تو شروع شد؟

ای جااانم...مبارکت بااااشه😍😍😍😍😍

علاعمت میشه بگی؟؟!!

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706