2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812229 بازدید | 668733 پست
انشالله عزیزم. میدونم و شک ندارم با اولین انتقال مامانی. مامان دوقلو های تپل مپلی

عزیزم حتماخداجواب صبرتومیده 

اماتعجب میکنم جاریت انقدرپرروهست😖😖😖😖😖😖

خدایابه امیدخودت🌺
وای خداروشکررررررررر اخه انقدرمیترسونن که رحم هورمونی هست وبیشترمواقع باراول نمیگیره  الان شم ...

خیلی ممنون عزیزم  انشالله روزی شما😘❤🙏تعیین جنسیت نکردم چون بچه اول بود گفتم هر چه آید خوش آید❤❤

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂

انشالله بارداری سالم و راحتی داشته باشی عزیزم❤❤😍🤲

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2728
انشالله عزیزم. میدونم و شک ندارم با اولین انتقال مامانی. مامان دوقلو های تپل مپلی

من قبلا دوبار انتقال دادم نشد این سومین بارمه البته اولین بار تو رویان...برا همین انقدر صبرم کم شده

انشالله مهربونم همچنین برای شما

آره عزیزم انشالله انشالله قسمت همه ی منتظرا❤❤ خودمم فکرشو نمیکردم کلا قیدشو زده بودم چون مورفولوژی ه ...

همسرتون بیوپسی کردن

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و من رستگار
همسرتون بیوپسی کردن

نه عزیزم مثل همون آزمایش اسپرم نمونه دادن و از همون واسه میکرو استفاده کردن ❤

عزیزم منم داشتم ولی آزمایش دادی به دکترت بگو قرص بده که خوب بشی نمیدونم الانم‌میتونی بخوری یا نه&nbs ...

باشه جانم .فعلا مجبورم تاروز ازمایش تحمل کنم تاببینیم چی پیش میاد 

من قبلا دوبار انتقال دادم نشد این سومین بارمه البته اولین بار تو رویان...برا همین انقدر صبرم کم شده ...

منظورم اولین انتقالی که در پیش داری بود عزیزم. انشالله به لطف خدا حتما مامان میشی اینبار

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
من قبلا دوبار انتقال دادم نشد این سومین بارمه البته اولین بار تو رویان...برا همین انقدر صبرم کم شده ...

عزیزم میشه بگی قبل انتقال چیکار کنیم با بعدش 

یکشنبه انتقال دارم انشالله .اولین باره نمیدونم چیزی🙁چی بخورم کاره خاصی باید انجام بدم؟

2706