2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817917 بازدید | 669040 پست
به نظرتون سر خود استرادیولو  روزی ۳تا بخورم اخه دکتر گفت یدونه بایدونه که بالانمیره که

من دفعه اول انتقال با یه دونه استرادیول هم ضخامتم خوب شد.ولی دفعه دوم خیلی نازک بود اندومترم.روزی سه تا داد دکترم.به نظرم سرخود دارو نخور.الان روز نهم ۴ بود دکتر بیشتر نکرد داروتو؟به نظرم تا ۱۵ ۱۶ سیکلت بره بالا

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
من هم به نظرم میاد روز ۸ یا ۹ سیکل بودم دقیق یادم نیست.. به نظر من سرخود نخور چون دکتر محاسبه میکنه ...

اهان اتفاقا دوماه پیش هم دکتر به من گفته بود سه روز اول دوتا ،سه روز بعدی  سه تا بخورم که خوردم وبخاطر کرونا کنسل شد ..نمیدونم موندم چیکارکنم حالا تغذیه مو رعایت میکنم ایشالا که تا سه شنبه بهتر میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دفعه اول انتقال با یه دونه استرادیول هم ضخامتم خوب شد.ولی دفعه دوم خیلی نازک بود اندومترم.روزی سه ...

عزیزم من توسیکل طبیعی قراربود انتقال بدم ازروز اول پریودم استرادیول نخوردم دیروز گفت نازکه روزی یدونه تا سه شنبه بخورم ..

2728
عزیزم من توسیکل طبیعی قراربود انتقال بدم ازروز اول پریودم استرادیول نخوردم دیروز گفت نازکه روزی یدون ...

خوب بس به نظرم همین کمک میکنه که بره بالا .پیاده روی کن و اب هم فراوون بخور .خیلی موثره.داروهم بیشتر نخور.

دوستان عزیزم نذر کردم برای ۴۰ نفر آیه الکرسی بخونم هر کسی منو لایق میدونه بهم بگه تا براش بخونم انشا ...

میشه برای منم بخونی ایشالا هر حاجتی داری برآورده بشه عزیزمم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
من دفعه اول انتقال با یه دونه استرادیول هم ضخامتم خوب شد.ولی دفعه دوم خیلی نازک بود اندومترم.روزی سه ...

اخه فولیکول ۱۶ داشتم دکتر گفت برای روز نهمم فولیکولمم کوچیکه فک کنم ایندفعه هم کنسل کنن 

2738
خوب بس به نظرم همین کمک میکنه که بره بالا .پیاده روی کن و اب هم فراوون بخور .خیلی موثره.داروهم بیشتر ...

سارا جون خوبی؟ خداروشکر میبینم تیکرن به اخر رسیده کی بسلامتی زایمان می کنی؟

خوب بس به نظرم همین کمک میکنه که بره بالا .پیاده روی کن و اب هم فراوون بخور .خیلی موثره.داروهم بیشتر ...

واقعا ایشالا که همینطوری بشه مرسی عزیزم پیاده روی هرروز میرم داروهم فولیک اسیدو فرتیل سی ام  رویال ژلی وآسپرین سفکسیم میخورم 

اخه فولیکول ۱۶ داشتم دکتر گفت برای روز نهمم فولیکولمم کوچیکه فک کنم ایندفعه هم کنسل کنن 

نه حالا معلوم نمیشه که کنسل شه یا نه.سونوی بعدیت مشخص میکنه.ان شاء الله که همه چیز به خوبی پیش میره.فقط استرس نداشته باش 

اهان اتفاقا دوماه پیش هم دکتر به من گفته بود سه روز اول دوتا ،سه روز بعدی  سه تا بخورم که خوردم ...

ببین استدادیول و بخور با آب فراوون ایشالا اکی میشه چرا اندفعه گفت تو سیکل طبیعی باشی؟ منم از ۳پری ۲تا استرادیول می خورم از فردا که میشه روز ۶ روزی ۳تا ۱۱ پریم وقت سونو دارم 

عزیزم دیدی من رفتم سونو  گفتن ضخامتم خیلی کمه

شنیدم لوبیا سبزم آبپز کنی بخوری برام ضخامت خوبه یه سرچ بزن وای با ایترادیول احتمالا اکی بشه

2706