2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817258 بازدید | 668991 پست
سلام مرجان جون گل پسرات خوبن  شما گفتین من چند وقت قبل از انتقال آسپرین میخوردم کدوم دکتر رفتی ...

سلام عزیزم.

ممنون خوبن.

آره ، میخوردم.دکتر طرازی داد.

بعد از سقطم ، رفتم مرکز ، اولین ویزیت گفت غلظت خون داری کمی ، آسپرین باید بخوری.

بهش گفتم آزهای ایمنی انعقادی رو بدین.یه تعدادش رو نوشت.ک همونجا دادم. شد ۴۵۰.

بعدا دکتر خودم گفتم همه رو نوشت.ک یک تومن اینا شد ، بقیش.

توی اونایی ک طرازی نوشته بود و براش مهم بود ، مشکلی نبود.

گفت آسپرین فقط.

ولی توی بقیه یک ایتم IGg کمی از رنج خارج بود.

در نهایت برای محکم کاری آنوکسا دادن.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
عزیز حرف شما خیلی سنگین بود یه لحظه به این فکر کن که شما پریود نشده باشی بعد یکی مستقیم در بیاد بهت ...

هیچی نیست بد به دلت راه نده

منظور دوستمون هم‌ فقط اطلاع رسانی و افزایش آگاهی بود

دوست من در سن ۳۲ سالگی یائسه شد

بچه هم نداشت 

اگه خداااا ناکرده چنین چیزی وجود داشته باشه اول خدا بعد هم علم پزشکی کمک میکنه 

انقدددر راه برای مامان شدن هست که نگو

فقط استرس نداشته باش زیر ۳۰ سال خییییلی نادره

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه‌ها فاکتورهای ایمنی و انعقادی چی ها هستن توی آزمایش خون؟

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
هیچی نیست بد به دلت راه نده منظور دوستمون هم‌ فقط اطلاع رسانی و افزایش آگاهی بود دوست من در سن ۳۲ ...

انشاالله گلم 😔😔 وای خیلی سخته خدا بهش صبر بده..

انشاالله میرم یه سونو میدم ببینم چیشده... خودمم احساس میکنم از استرسم هست 

2728
عزیز حرف شما خیلی سنگین بود یه لحظه به این فکر کن که شما پریود نشده باشی بعد یکی مستقیم در بیاد بهت ...

بله عزیزم حق با شماست،شاید نحوه بیان من خوب نبود،ببخشید اگر ناراحتتون کردم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
وضعیت اهواز خیلی داغون شد واقعا اعصابمون بهم ریخته دیگه 😭😭😭😭

شما هم که اهوازی هستید 😊

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

این هاست؟؟؟؟

PT ()

• APTT ( )
  • CT ()
  • BT ()
  • Plasma Protein-C assay
  • Plasma protein-S assay
  • Plasma anti-thrombin III
  • Factor V Leiden (APC-R)
  • Plasma fibrinogen level
  • Lupus Anticoagulant (Circulating Anticoagulant, CAC)
  • dRVVT (Dilute Russell’s Viper Venom Time) mixing study
  • Anti-Prothrombin (screen)
  • Anti-β۲ glycoprotein-I (IgG & IgM)
  • FDP plasma(Fibrin Degradation Products)
  • Fibrin D-Dimer assay
  • Ant(IgG & IgM)
  • (IgG & IgM)

انشاالله گلم 😔😔 وای خیلی سخته خدا بهش صبر بده.. انشاالله میرم یه سونو میدم ببینم چیشده... خودمم ا ...

مطمئنم هیچی نیست

🙏☘️🙏

2738
این هاست؟؟؟؟ PT () APTT ( ) CT () BT () Plasma Protein-C assay Plasma protein-S as ...

اینا که مثنویه واسه خودش!!!!

بچه‌ها فاکتورهای ایمنی و انعقادی چی ها هستن توی آزمایش خون؟

عزیزم صفحه ۴ همین تاپیک همه آزمایشهای ایمنی و انعقادی با توضیحاتش هست.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
عزیزم صفحه ۴ همین تاپیک همه آزمایشهای ایمنی و انعقادی با توضیحاتش هست.

ممنونم از لطفت🙏

سلام عزیزم. ممنون خوبن. آره ، میخوردم.دکتر طرازی داد. بعد از سقطم ، رفتم مرکز ، اولین ویزیت گفت غ ...

عزیزم من تو سیکل طبیعی قراره انتقال بدم آسپرین واسترادیول نمیخورم مشکلی پیش نیاد بعدا ؟

2706