2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811510 بازدید | 668719 پست
قربونت بشم دوست عزیزم 😘😘 هنوزم باور نکردم چون اصلا فکرشو نمیکردم طبیعی بشه ایشالا قسمت خودت حاجت ر ...

خداروشکر لیاناجان، خیلی خوشحال شدم‌برات، انشالله بارداری خیلی خوبی داشته باشی و سلامت بیاد بغلت❤️❤️🌸🌸🥰🥰

سلام عزیزم.خوبی؟گل پسری خوبه؟  خداروشکر دوهفته دیگه سز میشم اگه خدا بخاد. اره نفس جون.صبح ...

سارا جون دیگه چیزی نمونده عزیزم، گل پسر رو بغل کنی، انشالله شیرینیش همه سختیها رو‌برات جبران کنه🥰🥰🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم تأثیری روی کمردرد داره بنظرت و اینکه چند خریدی؟ 

من این مدل شکم‌بندش رو خریدم ۹۶ اگر اشتباه نکنم. یه مدل هم داره کمربند بارداری، شاید لازم باشه برای کمردرد اونو استفاده کنین.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2728
سارا جون دیگه چیزی نمونده عزیزم، گل پسر رو بغل کنی، انشالله شیرینیش همه سختیها رو‌برات جبران کنه🥰🥰 ...

مرسی عزیزم از دعای خیرت .اره دیگه افتاد به روز شماری.ان شاء الله قسمت همه منتظرها به زودی زود ❤❤❤

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سلام عزیزم دلم ممنووووون انشاالله قسمت خودت به زودی 🌺 بله طبیعی شدم موروفولوژی بین یک و دو بود تعد ...

انشالا ..بعضی وقتا میگم شاید ماهم طبیعی گیرمون بیاد ولی باهرکسی ک مقایسه میبینم اسپرم همسرم خسیلی ضعیف تره.یه بار میکرو کردم سقط شد الان بیمارستان بخاطر کرونا انتقال نمیده دلم میخاد برم ای یو ای هم امتحان کنم اما فکر کنم برای ای یو ای هم مروفولوژی باید خوب باشع

سلام خانما زه سوال من دیشب اخرین ال دی مو خوردم منتطرم پری بشم دوشنبه برم دکتر برای شروع داروهای انتقال خواستم ببینم تو این مدت خوبه ژل رویال بخورم و روغن سیاه دانه بمالم ،؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام خانما زه سوال من دیشب اخرین ال دی مو خوردم منتطرم پری بشم دوشنبه برم دکتر برای شروع داروهای انت ...

حتما با روغن زیتون وسیاه دانه ماشارژ بده زیرنافتو دور رحمتو ..منم رویال ژلی  میخورم ..طب سنتی هم بری بادکش تخمدان انجام میدن به جز دوران پریودی یک روز درمیون میگن خون رسانی رو بیشتر میکنه من دیروز رفتم بادکش تخمدان انجام دادم دیشب پری شدم به امید خدا اگه همه چی خوب پیش بره ۱۷روز دیگه انتقال میدم 

حتما با روغن زیتون وسیاه دانه ماشارژ بده زیرنافتو دور رحمتو ..منم رویال ژلی  میخورم ..طب سنتی ه ...

خداروشکر عزیزم پریودد شدی باید ببینم‌کجا ژل رویال خوب داره بخرم روغن سیاه دانه میزنی روش و با شال میبندی؟ پس بارکش و بزارم بعد پریود شدنم اره؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
خداروشکر عزیزم پریودد شدی باید ببینم‌کجا ژل رویال خوب داره بخرم روغن سیاه دانه میزنی روش و با شال می ...

اره خداروشکر شدم ..رویال ژلی از داروخانه بهار توسعادت ابادگرفتم سه ماه پیش زیاد گرفتم دوبسته هم دوستم از المان اورد برام برای اون خیییلی عالیه ...من روعنو میزنم شکم بند ازاین پشم شتر ی میپوشم گرم ونرمه جوراب بپوش توپریودی اصلنم حموم نرو تا ۵روز خیلی سخته ولی مجبوریم 

خداروشکر عزیزم پریودد شدی باید ببینم‌کجا ژل رویال خوب داره بخرم روغن سیاه دانه میزنی روش و با شال می ...

دکتر گفت که دوماه قبل باید انجام بدی ولی گفت بعد پریودت هم یه روز درمیان بیا تاثیرداره

ازمایش انعقادی چند تومان میشه؟؟ من امپول هپارین، امپول و شیاف پروژسترون ، پردنیزولون و استرادیول اس ...

عزیزم شما داروی انعقادی استفاده کردین دیگه .هپارین داروی انعقادی .شاید مشکل یه چیژ دیگه بوده .بهتره پیگیر بشین

سلام خانوما میخواستم بپرسم مراکز ناباروری شروع به انتقال جنین کردن؟ آخه ی مدت بخاطر کرونا انجام نمیشد

به زودی تو امضام از معجزه خدا واسه نی نی دار شدنم مینویسم  ...  معجزه شد خدایا شکرت معجزه ای که منتظرش بودم اتفاق افتاد🙏
2706