2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812818 بازدید | 668762 پست
عزیزم تو همون ریکاوری حدود کمتر از یه ربع بعد عمل بچه رو گذاشتن رو سینه ام، واسه همه که بی حسی سز شد ...

چ بیمارستانتون خوب بوده ک.حتی پوشک.بچه هم خودشون عوض میکردن😓

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برا ما اینا رو نوشته بود دکتر زنانم....  نسخ آزهای تکمیلی!!!!! نسخه اول: برای همسرتو ...

کاریوتایپ چیه؟

من و شوهرم فامیل نیستیم ،غریبه هستیم بازم نیاز به این ازمایش هست یا نه؟

راستی هیستروسکوپی هم انجام بدم؟

2728
سلام جونم.شما خوبی.دیروز تماس گرفتم مطب ، گفت دکتر تا پایان فروردین نمیاد...دیگه باید اردیبهشت برم.

منم تا تابستون انتقال نمیدم ببینیم اوضاع چجوری میشه  توم صبر کن ایشالا مریصی کمتر بشه 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
عزیزم.من با بیحسی بودم..اول ک.گفتن بالش زیر سرت اصلا نذار ک گردن دردمیگیری بعد..منم کلا ب کمر خابیدم ...

چقدر سختگیری کردن برات بعد عمل من فقط ۶ ساعت چیزی نخوردم حرفم زدم خدا رو شکر مشکلی هم نداشتم

خدا جونم شکرت...
نه عزیزم ایشالله چهارشنبه  چشم شمام برام دعا کنید خیلی میترسم 😭

به سلامتی زایمان کنی عزیزم نگران نباش منم تو کرونا زایمان کردم اگه میتونی اتاق vipبگیر که خیالت راحت باشه

خدا جونم شکرت...
چقدر سختگیری کردن برات بعد عمل من فقط ۶ ساعت چیزی نخوردم حرفم زدم خدا رو شکر مشکلی هم نداشتم

اره خیلی سخت گرفتن😥خیلی هم اذیت شدم.

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
قول بده که حرفای زینب یادتون بمونه😁😁😁 عزیزم اگر prp نکردی نزدیکی مانعی نداره صبحانه هم اگر قرار ...

😁😁چشم حتما یادم میمونه🤗😀

ایول خیلی خوب راهنماییم کردی گلم ممنونم. میگم عزیزم من خونم پله داره اشکال نداره برم بالا؟

خونه مادرم اینا پله نداره ولی خیلی استرس میدن و رفت و آمد دارن😔

😁😁چشم حتما یادم میمونه🤗😀 ایول خیلی خوب راهنماییم کردی گلم ممنونم. میگم عزیزم من خونم پله داره ا ...

منم خونم پله داره ولی شکر خدا مثبت شدم منم واسه امپول زدن مجبور بودم از پله ها بالا پایین برم. فقط از همین الان از خود خدا بخواه استرس هم نداشته باش فقط همین 

سلام دوستان منم رفتم سونو، یک عدد جنین دیده شد و اون یکی جنین نبودش،،،  ان شالله قسمت همه منتظرا بشه به حق فاطمه زهرا،،،،  خیلی التماس دعا دارم که باقی زمان مونده هم همه چی روبراه باشه،،،  فقط میترسم چون من شاغلم و همین چند روزی هم که رفتم سرکار رو صندلی اصلا راحت نبودم و کمردرد گرفتم،،،  

خرنوب رو چطوری باید مصرف کرد؟چند ماه باید مصرف بشه؟ منم ۲ بار انتقالم منفی شد به نظرت شوهرم آزمایش ...

خرنوب روهم میشه تو اب جوشونده ومصرف کردهم اینکه بدی توعطاری هابرات اسیاب کنن بعدش هر روز یه قاشق بخوره.بعدیکی دوبارانتقال حتما ازمایشهای تکمیلی رو بدین.اکثراعلتش مشخص میشه.ماایمنی وانعقادی وکاریوتیپ وdfiدادیم ۲تومن شدتقریبا.ازمایش اسپرم بعضیان ماله ولی dfiیاهمون شکست دی ان بیشتری دارن.به نظرم حتما ازمایش تمیکی انجام بدین

2706