2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815424 بازدید | 668880 پست
اره میشه خواهر شوهر منم هیچ گونه خونریزی نداشت ولی هماتوم داشت 2هفته استراحت مطلق کرد جذب شد  ...

چه جالب، نمیدونستم، من 30 بهمن انتقالم بودش. تعداد ضربان نگفتش، فقط در حد یه ثانیه ای صدا گذاشت واسم

خدارو شکر، تبریک میگم عزیزم، ان شاالله دفعه بعدی قلب اون قل هم میزنه، سونو شکمی انجام دادین؟ 

اره عزیزم شکمی بود 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی مبارکتون باشه عزیزم،  اره آن شالله حتما قلب اون قل هم میزنه آخه سنش کمتر احتمالا دیرتر لان ...

ممنونم عزیزم ،الهی که بزودی صدای قلبشو (نو)بشنوی دلت شاد بشه ،شما هم واسم دعا کن هر دوشون برام بمونن 

2731
مبارکه عزیزم 😍😍😍 استرس نداشته باش اون قل خیلی کوچیکه ۶هفته  اگه مثلا ۶روز  دیگه ...

ممنونم عزیزدلم ،برام دعا کن 😘😘😘😘

سلام دوستانی که سزارین با بی حسی و تجربه داشتن میشه لطفا توضیح بدن باید و نبایدهای اونو 

چند ساعت سرو نباید تکون داد ، بهترین زمان راه رفتن کیه ،ی وقت زودتر نیان بخوان راه ببرن 🙄

ایا سوند ‌وصل میکنن و اگه بله تا کی وصله ، کسی تجربه زایمان تو نیکان و داره و جدیدا زایمان کرده بیاد بگه ممنونش میشم اخه منم دارم میرم نیکان 

@زینبی_بابا    

خیلی سخته این انتظار واقعا درکتون میکنم.. کدوم مرکز میرید؟ نمیتونید جنین ها رو انتقال بدید یک مرکز ...

نه عزیزم.مرکز دولتی مشهد میرم.فکر نمیکنم هیجا انتقال انجام بدن

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
عزیزم بدشانسی چیه؟؟؟؟؟  شاید اصلا قراره طبیعی باردار بشی؟؟؟؟؟؟  نمیخولم فکر کنی نفسم از ...

ممنون عزیزم بابت خیر خواهیت.برام دعا کن.خیلی محتاااااجم

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
2738
عزیزم بدشانسی چیه؟؟؟؟؟  شاید اصلا قراره طبیعی باردار بشی؟؟؟؟؟؟  نمیخولم فکر کنی نفسم از ...

انسالله خدا ۱۲۰سال سایتون رو بالاسر بچه هاتون نگه داره.و تن درست و سالم باشن

سلام عزیزم خدا رو شکر ما خوبیم خیلیییییییی مبارکت باشه عزیزم 😍 😍 😍 😍  خودت خوبی‌؟ نی نی خ ...

فدات بشم عزیزدلم😍♥️ انقدر مهربون و ماهی مگه میشه آدم بادش بره شمارو♥️ خداروشکر هم من هم نی نی خوبیم🙊♥️

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
به به مبارکه انشاالله نامدار باشه 💕 به سلامتی و به موقع بغلش کنی 

ممنون عزیزدلم، ان شالله به زودی خبر بارداری تورو بشنویم تو گروه♥️♥️♥️

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
سلام دوستانی که سزارین با بی حسی و تجربه داشتن میشه لطفا توضیح بدن باید و نبایدهای اونو  چند س ...

عزیزم.من با بیحسی بودم..اول ک.گفتن بالش زیر سرت اصلا نذار ک گردن دردمیگیری بعد..منم کلا ب کمر خابیدم..ازصبح تا شب😥خیلی سخت بود.سوند هم وصل بود تا12ساعت گفتن نباید از جات بلندشی وچیزی بخوری

بعد12ساعت هم اولین.چیز نسکافه بخور باچایی..بعد هم میتونی بلندشی راه بری دیگه

اها راستی ب من میگفتن حرف هم نزن😓

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
آره یه چیزایی گفت، ولی خیییلی شلوغ بود امروز و حسابی عجله داشت، اما من لکه بینی و. خونریزی ندارم، هم ...

استراحت مطلق نه 

اره بدون لک و خونریزی هم میشه واسه بعضی ها دفع میشه بعضی ها هم جذب بدن میشه 

نزار یبوست بشی اب زیاد بخور کار سنگین هم نکن  

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ممنون عزیزدلم، ان شالله به زودی خبر بارداری تورو بشنویم تو گروه♥️♥️♥️

ممنون عزیز دلم 🌺🌺🌺

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706