2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816027 بازدید | 668912 پست
سلام عزیزم، یه سوال دارم من امروز از صبح لباس زیرم مقداری خیس شده بود عوض کردم باز کمی خیس شده خیلی ...

عزیزم بعید میدونم از کیسه باشه احتمالا به خاطر تغییرات هورمونیه.... 

برا نشت کیسه اب تست آمینوشور هست اما باورت میشه اصلا بادم نیست تو این سن بارداری این بحثها بود یا نه.... 

زینبی جون بیاد بهتر میتونه کمکت کنه! 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
متاسفانه وای فای ندارم و از اینترنت گوشی استفاده میکنم..

البته عزیزم منو لچه ها میدونن عملا 24 ساعته اینترنتم براه بود و مدام وصل بودن با هر دو نوعشم وصل بودم.... 

به نظذم سخت نگیر چون استفاده نکردن خودن مثل اینه با این همه امواج دوروبرت از 100 چند واحد کم بشه..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان کسی بوده بعد از چند بار انتقال منفی حامله شده باشه؟ اگر کسی بعد از چند بار انتقال منفی ب ...

عزیزم بله خیلیا بودن بعد چند بار منفی جواب گرفتن.... 

من خودم بعد دو تا منفی با کلکسیونی از مشکلات + شدم.... 

تازه بعدشم خدا پسرمون رو اشانتیون بهمون داد.... 

در مورد ذخیره هم نگران نباش.... 

من اول کار ذخیرم 1/4 بود بعد دو تا پانکچر تازه شده بود 1/18....

یعنی انقدر کم نشده بود.... 

بعد دو تا پانکچر با ذخیره 1/18 یه بار دیگه پانکچر شدم و ده تا تخمک عالی داشتم.... 

تازه بعدشم یه بار دیگه طبیعی باردار شدم.... 

پس نگران ذخیره نباش.... 

شما میدونید من باید تو مرکز ناباروری برای اولین بار نوبت سونو بگیرم یا مطب؟؟ آخه تو رویان بخش سونو م ...

عزیزم دقیق یادم نیست اما فکر کنم اون زمان که ابن سینا بودم میخواستم وقت بگیرم از هر دو برا یه روز وقت میگرفتم..... 

اما خوب دقیق یادم نیست.... 

2728
سلام  دوستانی که مامان شدن ایا بند ناف بچه رو بستید ؟؟؟ اخه الان یادم اومد تو سیسمونی ناف بن ...

عزیزم والا دقیق یادم نمیاد چون این جزئیات رو بیشتر مامانا انجام میدن.... 

ولی فکر کنم هیچی نذاشتم ببندن یعنی دکترشم فکر کنم گفته بود هیچ کاری نکنین.... 

یادمه فکر کنم همه میگفتن بعدا زشت میشه فلان میشه اما برا هر دو تا وروجکم عالیم شد.... 

زینب جون خوبی @زینبی_بابا     @تورک_آنا   &nb ...

عزیزم والا من کلا زایمان خیلی اذیت نشدم.... 

بیمارستانم همه چی میداد.... 

مدارک پزشکی و دفترچه و شناسنامه و.... 

لباسم من فقط یه سری برداشتم.... 

پوشک و اینام باز خودشون دادن.... 

اما خوب اول کلا ببین بیمارستان چیا میده بعد کم و کسریارو خودت ببر.... 

پوشک بزرگ برا خودت.... 

شورت یکبارمصرف از این توریا بیمارستان ذاد اما میتونی اگه نمیدن خودت ببری.... 

روسری، کش سر، مسواک و برس و.... 

شیردوش ببر شاید لازم بشه.... 

پوشک برا بچت.... 

لباس تمیز برا خودت.... 

شلوار راحت با کمر راحت ترجیحا همین شلوار بارداریتو ببر که کمرش و شکنش راحت باشه.... 

کلا به نظرم سخت نگیر.... 

دمپایی اگه نمیدن ببر... 

معمولا میدن.... 

دمپایی برا همراهت.... 

فلاسک.... 

لیوان و پیشدستی یه بار مصرف... 

خلاصه در کل سخت نگیر هر چی لازم باشه هی میرن و میان برات میارن.... 

کریر و پتو و این چیزا رو هم روز ترخیص بگو بیارن.... 

الکی نبر بیمارستان کثیف بشه.... 

زینب جون خوبی @زینبی_بابا     @تورک_آنا   &nb ...

یه چیزم من کلا وروجکام بی برنامه بودن زودتر از اون تاریخی که میخواستیم برنانه بچینیم اومدن.... 

برا همین کلا عیار دستت باشه خیلیم قرار نیست همه چی بی حساب کتاب باشه مهم سلامتی خودت و وروجکته.... 

سخت نگیرین کلا.... 

یه چیزی که میتونم تاکید کنم سعی کن شیر دادن رو درست یاد بگیری چون تنها چیزی که واقعا از یادم نمیره زخم سینه هام بود.... 

سعی کن درست شیر دادن رو بهش دقت کنی بقیه مهم نیست.... 

نذار فقط نوک سینه تو مک بزنه باید کل هاله تو دهنش باشه و کامل مک بزنه هن برا شیرت خوبه هم جلوی زخم شدنشو میگیره.... 

سلام دوستای گلم.ان شاءالله که حال همگی خوب باشه و تو این سالی که پیش رو دارین به همه آرزوهای قشنگتون برسین.یه سوال داشتم من الان تو 16 هفتگی هستم ولی اصلا تکون خودنای بچه رو حس نمیکنم  

تو این شرایط هم که اصلا نمیشه زیاد سونو رفت،نگرانم 

2738
سلام عزيزم مرسى خوبيم آره ماشالله بزرگ شده و غذا مى خوره  خودت خوبى؟پسر گلت خوبه؟؟ اصلا خبر ا ...

سلام عزیزممممم.... 

چه قدر خوشحال شدم دیدمت اینجا.... 

ای جانم دیگه به غذا خوردن افتاده.... 

بچه ها هزار ماشالله چه قدر زود بزرگ شدن.... 

پسر من که دیگه از در و دیوار بالا میره.... 

خانما من هفته ۱۴ هستم هیچ دارویی مصرف نمیکنم،دکترم گفته باید سزارین بشی چون میکرویی هستی و دوباره از ...

عزیزم ربطی نداره تو داروهات مال شرایطته.... 

بزن امگولتو اگه دکترت گفته باید بزنی.... 

از دوستان بودن که طبیعیم زایمان کردن اما خوب چون انوکسان میزنی چند روز قبل زایمان بهتره قطعش کنی یه کم برا برنامه ریزیشه شاید میگن هر چند دو تا وروجکهای من یهویی بی برنانه اومدن و هر دو هم سزارین بودن و مشکلی از بابت خونریزی نداشتم با اینکه روز قبل آخرین انوکسان رو زده بودم....

خانما من هفته ۱۴ هستم هیچ دارویی مصرف نمیکنم،دکترم گفته باید سزارین بشی چون میکرویی هستی و دوباره از ...

از الانم به طبیعی و سزارین شدنش فکر نکم چون خیلی نمیشه روشون حساب کرد چون بودن کساسس که میخواستن طبیعی زایمان کنن مجبور شدن سزارین کنن یا برعکسشم بوده.... 

پس فعلا به این چیزا اونم تو هفته 14 فکر نکن!!!! 

سلام دوستای گلم.ان شاءالله که حال همگی خوب باشه و تو این سالی که پیش رو دارین به همه آرزوهای قشنگتون ...

عزیزم زوده.... 

تازه اگه جفتت خلفی باشه شایدم بتونی الان اونم نامحسوس حساب کنی.... 

معمولا بعد 20 حس میشه.... 

شکم دومت بود شاید زودتر حس میکردی چون دیگه بر اساس تجربه میتونی فرق بین حرکات جنین و حرکات روده ای رو حس کن اما در کل بعدا دوزاریت میفته که حرکاتشو رو قبلا هم حس میکردی اما فکر نمیکردی که همونا حرکات جنین بودن.... 

سلام عزيزم مرسى خوبيم آره ماشالله بزرگ شده و غذا مى خوره  خودت خوبى؟پسر گلت خوبه؟؟ اصلا خبر ا ...

قربونت عزیزم ماهم.خوبیم خداروشکر

من سرمیزنم هنوز بچه های قدیم.چنتاشون هستن.هرازگاهی

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2706