2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815342 بازدید | 668876 پست
مبارکه نازنین جان یه سؤال خیلی استراحت کردی؟ من همش نشسته هستم بخاطر کارم و  نگرانم این نشست ...

من دفعه قبل استراحت انچنانی نداشتم و نگرفت این دفعه هم فقط دو روز اول استراحت بودم البته آشپزی نکردم.ولی راحت راه میرفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم فعلابحثمون شده همسرم میگه دیگه بسه نمیخوای جداشو

ناراحت نشو مردا مثل ما زنا دل نداره زود جا میزنن بعد پشیمون مبشن دیدم که‌میگم خخخ🤭🤭🤭

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
من دفعه قبل استراحت انچنانی نداشتم و نگرفت این دفعه هم فقط دو روز اول استراحت بودم البته آشپزی نکردم ...

علایمم داری نازنین جون

علایمت چیا هستن

ترشح هم داری

لکه بینی چی

2731
علایمم داری نازنین جون علایمت چیا هستن ترشح هم داری لکه بینی چی

علائم همون درد پریودی و درد سینه داشتم مثله دفعه قبل..به نظرم این علائم تاثیر داروهاست تنها تفاوتم با دفعه ی قبل که منفی شد این بود که رحمم و شکمم و پهلوهام تیر میکشید.و دو سه روزه خیلی گرسنم میشه نمیدونم ربط داره یا نه..ولی دفعه ی قبل اینا رو نداشتم

علائم همون درد پریودی و درد سینه داشتم مثله دفعه قبل..به نظرم این علائم تاثیر داروهاست تنها تفاوتم ب ...

منم روز ۸ انتقالم هست

ولی چرا هیچ علایمی یا حسی اصلا ندارم

خیلی نگرانم کرده

تازه دو سه روزم لکه بینی داشتم

روز۵ و ۶ ۷ انتقالم

2738
منم روز ۸ انتقالم هست ولی چرا هیچ علایمی یا حسی اصلا ندارم خیلی نگرانم کرده تازه دو سه روزم لکه ب ...

اصلا ربطی به علائم نداره خیلیا هیچ علائمی ندارن اصلا دقت نکن به این چیزا..انشالله مثبتی ♥️

نمیدونم دقیق نپرسیدم. ولی سیکل قبلی گفت اگه میخوای حتماً این سیکل شروع کنی باید سیکل شورت رو برات ش ...

من منتطرم‌پری بشم فک کنم ۱۰ و ۱۱ فروردین فک کنم بشم باز نمی دونم نظم پریم بعد انتقالم که منفی شده مرتب هست یا نه باید دوم‌پری برم که دارو برای سیکلم بده امیدوارم دکترم باشه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706