2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817163 بازدید | 668987 پست

Bahari97 عزیز دلم الان سوره مریم رو برات خوندم خیلی خیلی برات دعا کردم انشاالله جواب صبر و سختی هایی که کشیدی رو از خدا بگیری و این سری جواب آزمایشت مثبت بشه عزیزم

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزدلم محبت کردی جونم..چطور نزده حتما یه قسمت دیگه اس من نزاشتم 

نه عزیزم باید درصد زده باشه، منظورم تصویر اسپرم نیست 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
2731
مرسی قربونت برم الهی قسمت خودت بشه دوتا خط پرنگ ببینی 

انشالله قسمت همه دوستان منتطر.

انشالله خودت هم بارداری خوبی رو تا آخر داشته باشی وسالم بغلش بگیری

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
عزيزم براي اي وي اف خوبه نياز به عمل ندارن  فقط چرا  مورفولوژي رو ننوشته  ؟ نگاه ...

والا من چون چشمام ضعیف گفتم شاید نمیبینم، ولی واقعاً نیست 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
مامان ماهک😭خواب نمیبینم؟؟؟😭😭 الهی آمین الهی همههههه بچه ها خوشخبر باشن  شماها اولین کسایی هس ...

ای جونم نه خواب نیست تو مامان شدی عزیز دلممممم خداروشکر ایشالا همیشه اینطوری اشک شوق بریزین ایشالا قسمت همه باشه این لحظه😍😍😍😍

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2738
هموز اونارو برام تجويز نكرده آخه تو آز ديروزم ويتامين د٣ شده ٤ خيلي پايين اومده يك ماه پيش ٣٠ بود😢

عزيزم هر جور خودتون صلاح میدونید، خوردن ویتامین دی وقتی تو رنج نرمال نیست، هیییییییچ ضرری نداره، حالا نمیدونم چرا دوستان نظر دیگه ای دارن، من وقتی دکتر برام مکمل نوشت، گفت اگر ویتامین دی ت پایین، ادامه ش بده، نیازی نیست قطعش کنی، حالا بازم خود دانی 

آره با جواب برو من روز ۱۲ آزمایش دادم بتام ۴۱ بود به خونریزی افتادم دکتر گفت حتما دفع میکنی دیگه بیخ ...

وای جدی؟؟؟ دل درد پریودی دارم 😔 انشالله که رسیده 😍 دلت شاد میشه😍 باشه حتما میرم انشالله ک این بی بی اشتباه نکرده ذوقم کور نشه و پری نیاد😭

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
انشالله قسمت همه دوستان منتطر. انشالله خودت هم بارداری خوبی رو تا آخر داشته باشی وسالم بغلش بگیری

مرسی قربونت برم انشالله ک کاذب نباشه 

ای جونم نه خواب نیست تو مامان شدی عزیز دلممممم خداروشکر ایشالا همیشه اینطوری اشک شوق بریزین ایشالا ق ...

مرسی عزیز دلم دل درد پری دارم و لکه بینی خیلی میترسم

ممنون نازنینم تعداد اسپرم 15 میلیون  مورفولوژی کمتر از 2  تحرک a 0  تحرک b 15

دکترتون کی بوده؟جنینا گریدشون خوبه؟دی اف ای نداده بودن؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
دکترم گفت فردا برم 

مبارکه عزیزم . چند تا جنین انتقال دادی؟ احتمالا حداقل دو قلو هست. خیلی برات خوشحالم. ان شالله همه خانمایی که دلشون میخواد مادر بشن بزودی چنین روزی رو تجربه کنن البته بچه سالم با جنسیت دلخواه. ان شالله شما و بقیه خواهان بچه، بچشون رو بسلامتی و با دلخوش بغل بگیرن. بی بی چکت رو که دیدم به قدری خوشحال شدم که نمی دونم چطوری ابراز کنم.

2706