2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812421 بازدید | 668747 پست
مرسی عزیزم

ماهك جون خيلي ناراحت شدم عزيزم انشاالله طبيعي صاحب يه پسر تپل بشي 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
مرسی عزیزممم بعد منفی شدنت پری بعدی بلافاصله انتقال دادی؟  منم‌می خوام‌برم دکتر ببینم چی میگه ...

ماهك جون شما پرود بشي ميتوني بري انتقال 

ولي يك ماه استراحت بده انشاالله بعد  عيد برو واسه انتقال بعدي 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفسي جون دستاي كوچولوش رو ببوس  يعني بلاست فريز كردن براي شمارو ؟

لطف داری لیاناجون🌼

اره عزیزم براما اول گذاشتن ب مرحله بلاست رسید بعد فریز کردن

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2728
لطف داری لیاناجون🌼 اره عزیزم براما اول گذاشتن ب مرحله بلاست رسید بعد فریز کردن

چه خوب عزيزم 

من تو يه ني ٤تا جنين دارم بعد ميخوام فقط يدونه انتقال بدم گريدشون هم a هم يدونش كامپكت 

بعد ٣تا بقيش رو به نظرت فريز ميكنن ؟ 

چه خوب عزيزم  من تو يه ني ٤تا جنين دارم بعد ميخوام فقط يدونه انتقال بدم گريدشون هم a هم يدونش ...

عزیزم دقیق نمدونم ولی شنیدم اگه ی نی رو باز کنن شاید نشه بقیشو باز فریز کرد اخه. و ی وقت ازبین برن

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

دوستان گلم سلام خوبین؟بچه ها من صبح با کمردرد شدید بیدار شدم دوروز پریود شدم و بعدشم هیچی عصری رفتم سرکار دوباره کمردرد شدید گرفتم و لکه بینی قهوه ای ، گل بانوها علت کمردرد بعد از پریودی چی میتونه باشه ؟

سلام به همه خوبین من منفی شدم و اینو یجورایی میدونستم اشکاال نداره ایشالا دفعه بعد مثبت میشم خیلی خ ...

سلام مامان ماهک عزیز ناراحت شدم واست ولی اشکال نداره بعد از عید انتقال بده انشاالله مثبت میشه 

کاش دوتا انتقال میدادی 

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
عزیزم دقیق نمدونم ولی شنیدم اگه ی نی رو باز کنن شاید نشه بقیشو باز فریز کرد اخه. و ی وقت ازبین برن

اره دقيقا منم همينو شنيدم 

خيلي اعصابم خورده از دست بهمن كه جنيناي خوب  رو ٤تا ٤تا ني بندي كردن 

انشاالله هر چي خير

عزیزم اگر از فریز در بیان و کیفیتشون رو از دست ندن دوباره فریز میکنن

انشاالله قبلا تجربه نداشتم وگرنه به مركز قبلش ميگفتم هزينه رو ميدم ولي دو تا دوتا فريز كنيد ولي الان ديگه دير 

اين تجربه بشه واسه بقيه دوستان كه موقع پانكچر حتما به جنين شناس بگن

2706