2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817898 بازدید | 669039 پست
بچه ها من خیلی نگرانم اوضاع مالیمون بد بهم ریخته همش میگم نکنه بچه رو به زور داریم میاریم یه عمر از ...

وای یادم اومد از خودم وقتی حامله بودم برا هررررچیزی گریه میکردم هر روز با شوهرم قهر و دعوا داشتم مث دیوونه ها ...الان خندم میگیره اون از هورمونه

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یادم اومد از خودم وقتی حامله بودم برا هررررچیزی گریه میکردم هر روز با شوهرم قهر و دعوا د ...

امیدوارم😐حتی واسه فیلم ترکیای بی سر و ته گریه م میگیره

اتفاقا الان یه بحث مزخرفم با شوهرم داشتم🤕

امیدوارم😐حتی واسه فیلم ترکیای بی سر و ته گریه م میگیره اتفاقا الان یه بحث مزخرفم با شوهرم داشتم🤕

واییییی تو خوده منه خولی...منم همش فیلم ترکی میدیدم و عررر میزدم همشم هوس دلمه م میشد از بس اونا میخوردن...موثع من عشق اجاره ای بود

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
2731
سلام به همه خوبین من منفی شدم و اینو یجورایی میدونستم اشکاال نداره ایشالا دفعه بعد مثبت میشم خیلی خ ...

عزیزم انشاءالله خودت طبیعی پسردار میشی غافلگیر میشی

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏

بچه ها کمک 😥

من قرار بود ۲۸ روز بعد زدن آخرین آمپول واریوپپتیلم پریود شم برم انتقال الان۳۸ روز گذشته نشدم دکترم گفته بود اگه نشدی بیا آمپول بدم کلا نشی تا بعد عید که تو تعطیلات پری نشی چون آندومتریوزم برمیگرده الان بهش زنگ زدم میگه اگه تو این هفته شدی بیا انتقال دیرتر شدی پری بعد عید بیا😐

چی کار کنم بشم کلی ورزش و پیاده روی زعفرون دم کرده خوردم نشدم همش گیر میدم به بدبخت شوهرم انقدر عصبی شدم😡کارم به طلاق نکشه صلوات🤪

راستی یادتونه گفتم شکمم خیلی گنده شده با ورزش و پیاده روی هم آبش کردم هم لاغر شدم😍

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
2738
بچه ها کمک 😥 من قرار بود ۲۸ روز بعد زدن آخرین آمپول واریوپپتیلم پریود شم برم انتقال الان۳۸ روز گذش ...

فکر کنم بجای دعوا باید با شوهرت رابطه داشته باشی خیلی تاثیر داشته واسه من 😉

فکر کنم بجای دعوا باید با شوهرت رابطه داشته باشی خیلی تاثیر داشته واسه من 😉

با کلی مراقبت سریع عفونت میگیرم

آخه من یه لوله ندارم ذخایر تخمدانم فکر کنم از بین رفته باشه بعد عملم شوهرمم واریکوسل طبیعی بخوام بشم معجزه الهی فقط میخواد

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
با کلی مراقبت سریع عفونت میگیرم آخه من یه لوله ندارم ذخایر تخمدانم فکر کنم از بین رفته باشه بعد عمل ...

نه واسه بارداری نمیگم من وقتی پریود نمیشم چند شب پشت هم رابطه داشته باشم میشم

گرید نمدونم عزیزم من 6تا جنین بلاست با کیفیت عالی داشتم..2تا اول انتقال دادم منفی شد..ماه بعدش دوتا ...

نفسي جون دستاي كوچولوش رو ببوس 

يعني بلاست فريز كردن براي شمارو ؟ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
بچه ها من خیلی نگرانم اوضاع مالیمون بد بهم ریخته همش میگم نکنه بچه رو به زور داریم میاریم یه عمر از ...

اینا به خاطر هورموناست عزیزم ..خدا روزی رسون ..این روزا که همه دست تنگن و گرفتار  ..تو رو خدا دیگ لطف خدا شامل حالت شده شکر کن و بسپر به خودش و استرس نده به خودت نی نی میفهمه ها ..از آینده هم نترس خدا بزرگ..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2706