2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817903 بازدید | 669039 پست
دکترم دارو نوشته گفته سه ماه دیگه بیا میکرو.منم الان یه ماه گذشته.فعلا دارومو پیدا نکردم. من این دو ...

داروهات چیا هستن ؟؟ میدونم دارو پیدا کردن سخته خودم اینقدر تو تهران دنبال اوابوست و آمپول گونال گشتم که خسته شدم ،،، خیلی از دوستان نوشتن که پریودهای بعد از انتقال منفی عقب انداختن من خودم اصلاً تاخیر نداشتم ولی انگار یه چیز عادی هستن که با اون همه داروهای هورمونی که استفاده کردیم نظم و ریتم بدن بهم میریزه ، بنظرم یکم مواد غذایی قاعده آور استفاده کنید و استرسو از خودتون دور کنید چون دیر یا زود حتماً پریود میشید ان شالله اینبار نتیجه میگیرید

متاسفانه دلارام آزمایششون منفی شدش تو صفحات قبل گفتن که منفی شدن و کمتر دیگه میان اینجا

ااا جدی؟ چرا من نخوندم

عزیزم

خیلی امیدوار بودم

گفتم حتمن مثبت شدن و از خوشحالی فعلا نیومدن

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ااا جدی؟ چرا من نخوندم عزیزم خیلی امیدوار بودم گفتم حتمن مثبت شدن و از خوشحالی فعلا نیومدن

متاسفانه ایشون منفی شدن ولی از دوتا دوست دیگه خبر ندارم فکر کنم امروز روز آزمایششونه ، ان شالله دوتا دوست دیگمون نتیجه بگیرن چون یه مدتیه هیچ کس اینجا مثبت نشده 

داروهات چیا هستن ؟؟ میدونم دارو پیدا کردن سخته خودم اینقدر تو تهران دنبال اوابوست و آمپول گونال گشتم ...

اوابوست و ویتامین ای و اسید فولیک.هیچکدومو نخوردم اصلا.میخوام اووابوست رو پیدا کنم بعد.

خدایا شکرت  
2728
اوابوست و ویتامین ای و اسید فولیک.هیچکدومو نخوردم اصلا.میخوام اووابوست رو پیدا کنم بعد.

ای کاش حداقل ویتامین ای و اسید فولیک شروع کنید چون پیدا کردن اوابوست سخته البته غیرممکن نیست ، من خودم تو اون زمانی که دنبال اوابوست بودن خیلی جاها پرسیده بودم هیچ جا نداشتن دیگه این داروخونه رو هم یکی از دوستان اینجا بهم گفتن و شانسی اون موقع تکی میفروختن بخاطر همین میگم پیدا کردنش سخته من جای شما بودن ویتامین های دیگه رو استفاده میکردم 

بچه هایی که مثبت شدن خواهشا بیان بگن چه علایمی داشتن و از روز چند انتقال علایمشون شروع شده من روز ۴ ...

عزيزم حتما براي مثبت بودن نبايد علائم داشته باشي. بايد صبور باشي و استرس رو از خودت دور كن.

2738
@زینبی_بابا   ‍حتما انوکسا باید کم کم قطع بشه؟دکتر من گفته استرادیول تموم شد انوکسا نزن ولی ق ...

منم اینبار دکترم انوکسا رو قطع کرد تا الان هر روز میزدم گفت چند تا دیگه انوکسا تو خونه داری گفتم پنج تا گفت پس اونا رو بکن یک روز درمیون و بعد قطع کن

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
علایم داری؟

نه عزیزم، علاءم خاصی ندارم،3روز اول گهگاهی دل درد پريودي داشتم و نوک سینم سفت بود، امروز دیگه این علاءمم هم رفت، دیگه توکل بر خدا، چه داروهایی الان استفاده می‌کنید؟ 

2706