2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802035 بازدید | 668348 پست
من جنین سه روزه انتقال دادم دوتا گرید bو یه دونه ضعیف تر که الان خداروشکر باردارم 

عزيزم دوقل بارداري؟ توروخدا جوابمو بده مشکلت چي بوده

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کی رفتی؟؟؟سن بارداریت رو چقدر گفت؟

هفته پیش 

هنوز جواب ازمایشم نداده

مال من خیلی فرق بین سونو تاریخ پریود تاریخ انتقال همشون

یکم نگرانم

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2456

سلام من چند تا سوال دارم تو رو خدا هر کس می دونه جواب بده من چهارشنبه پانکچر دارم اولا که نمونه شوهرم میشه یک هفته ازشون پرسیدم گفتن اشکال نداره درحالی که تو برگه نوشته سه تا پنج روز بعدش من داروهام دیگه تموم شده مونده یه سیترو با همون امپول شب قبل عمل  دیروز که روز دهم بود اندازه تخمک ها بعضی هاش 17 بود بعضی هاش 16 بعضی 15 و بعضی 13 می ترسم تعداد تخمک با کیفیت کمی در نهایت گیرم بیاد به نظرتون تو سه روز به صورت طبیعی اونایی که 13 بودن می رسن به اندازه مناسب؟ 

دقيقا واقعا تو اروپا يه چيزي ميدونن كه يدونه انتقال ميدن 

جدی زکی میدن؟ من روز انتقال بم گفتن از ۴تا سه تاش خوب نیس و یکی انتقال میدیم

کل مدتی که تو اتاق عمل بودم گریه میکردم،اما مثبت شد خدا روشکر

من درد ندارم ولی خب اینا همش هورمونی هستن و رو بدن هرکس یه جور جواب میده اگه دردت کمه که تحمل کن ولی ...

بله به من ۳۰ این ماه گفتن برا سونو بیام. دردش کمه اولش فکر میکردم کلیه ام سردی کرده.

خدایا شکرت
خداروشکر به حرفش اعتماد کن عزیزم

امیدوارم همینطور باشه 

میگم دوست دوستم اونم با من انتقال داده یکی ۶ انتقال بی بی چک زده منفی شد خیلی ناراحته من همش میگم بابا زود بوده نمی دونم‌چرا فک می کنن چون انتقال داده جنین ۳،۴روزه باید نشون بده 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2714
باشه گلم ببينم خدا واسم چي ميخواد به نظرت انتقال با بيهوشي انجام ميده ؟ چون من نميتونم اصلا  م ...

لیانا جون این چیزارو بریز دور بیهوشی چیه یه وقت به خاطر همون ماده بیهوشی نی نی ها آسیب میبینن در مجموع پنج دقیقه اس دیگه ، منظورتو میفهمم عزیزم ولی ۵ دقیقه اس 🙂🙂

امیدوارم همینطور باشه  میگم دوست دوستم اونم با من انتقال داده یکی ۶ انتقال بی بی چک زده منفی ش ...

سلاممم صبح بخیرخوبی؟؟چه خبرا؟

وای دیشب یه خوابی دیدم اصلا بدنم یه طوریه پراازاحساس خوشی,خدایابچه دارشدن چه حس خوبی داره.دیدم حامله ام خودم تنهازایمان میکنم پسره

سلاممم صبح بخیرخوبی؟؟چه خبرا؟ وای دیشب یه خوابی دیدم اصلا بدنم یه طوریه پراازاحساس خوشی,خدایابچه دا ...

سلام عزیزم مرسی ایشالا خیره 

اره خیلی حس خوبیه ایشالا ۸ماه دیگه حس زایمان و تجربه می کنی 

منکه نه خواب میبینم نه حسی دارم😂😂😂

سلام صبح همگی بخیردوستای گلم من روز9هستم.شب یه خوابی دیدم. اصلاگیج ومنگم دیدم یعنی نصفه شبه منم حاملم بچه بدنیامیارم تنها یه بچه کوچولوی ناز...وای خدا اصلا حسشم بی نظیرو وصف نشدنیه😭😭😭😭خداجونم ماروهم محروم نکن خواهش میکنم

عزیزم مثبتی ایشالله فقط مثبت فکر کن به انتخاب اسم نی نی فکر کن😍😍😍

وای اون سخترین قسمتشه میگم من ۱۰ انتقال بی بی بزنم بنظرت یا ۱۲

تو بی بی زدی؟ 

سلام عزیزم مرسی ایشالا خیره  اره خیلی حس خوبیه ایشالا ۸ماه دیگه حس زایمان و تجربه می کنی  ...

منم علایم هیچی نمیدونم چی بگم فقط کاش خدامعجزه کنه,وای خوش بحالت تویکبارتجربه کردی ایشالله الانم تجربه میکنی.چه حس جالبه حتی اگرخواب باشه.مخصوصابغل کردنش.

وای من دیگه امروز هوایی شدم بازکارم میشه گریه.منم بچه میخوووام

2706