2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802350 بازدید | 668359 پست
ایشالا خدا کنه  کار خوبی می کنی یکی انتقال میدی ایران ه که الکی ۳تا انتقال میدن به ریسکش نمی ا ...

دقيقا واقعا تو اروپا يه چيزي ميدونن كه يدونه انتقال ميدن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بتات چند بود خودت باورت میشد مامان شدی😚😚😚چقدر شیرینه اون لحظه جواب ازمایشا وقتی مثبت من همی ...

١٥٦٠ بود ١٢انتقالم 

اره خيلي شيرين بود و باور نكردني هنوز كه هنوزه اون روز آزمايش دقيق و مو به مو تو ذهنمه 

انشاالله همه منتظرا تجربه كنن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم بتات چند بود خودت باورت میشد مامان شدی😚😚😚چقدر شیرینه اون لحظه جواب ازمایشا وقتی مثبت من همی ...

خيلي خوبه بهش فكر ميكني انشاالله اون چيزي كه تو روياهات داري بهش فكر ميكني واقعيت پيدا كنه ❤️❤️

2456
آره دقیقا زینب جون هم برام نوشت یه دونه انتقال بده امیدوارم یه نی باز میکنن دوتا دیگشو هدر ندن ،انشا ...

انشاالله 

واسه من تو هر ني ٤تاست واسه شما چي عزيزم ؟

مونا جون من خيلي دوست دارم برم پيش نصر آخه الان تو مام هستش من ميترسم جنينامو انتقال بدم يه وقت خراب ...

آره عزیزم مام هستش،یه بار یه ویس داد و با قاطعیت گفت جنیناتونو اگر از یه سیاره به سیاره دیگه هم منتقل کنین اتفاقی نمیفته،نترس دختر انتقال بده خودتو راحت کن عزیزم

2714
اهان پس شما شياف نداري اره يه دليلش اينه  اصلا به علائم نگاه نكنين چون الان فقط به خاطر داروها ...

پس چی الکی نمیگن بهشت زیر مادران است...بهشت برازنده لیانا جونم خدا حافظ خودتو بچه هات باشه ایشالا دست راستت رو سر ما منتظرا😍😍😍😍😍😍

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
آره عزیزم مام هستش،یه بار یه ویس داد و با قاطعیت گفت جنیناتونو اگر از یه سیاره به سیاره دیگه هم منتق ...

باشه گلم ببينم خدا واسم چي ميخواد به نظرت انتقال با بيهوشي انجام ميده ؟ چون من نميتونم اصلا 

منم دوتا دارم ني تو هر كدوم ٤تا ولي به نظرم هر ني رو باز كنن و جنينارو ذوب كنن به درد نميخوره باز فريز كنن 

پس چی الکی نمیگن بهشت زیر مادران است...بهشت برازنده لیانا جونم خدا حافظ خودتو بچه هات باشه ایشالا دس ...

من كه مامان نيستم خوشگلم 😔

انشاالله موقع آزمايشت بشه بهترين روز زندگي خودت و همسرت گلم 

اخییییی ینی دوتا پسر میخای؟؟الان اون بچه دیگت چن سالشه؟

چهارسال عزیزم 

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
2706