2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815363 بازدید | 668880 پست
لیانا جون می دونم علائم مهم نیست ولی تو این راه یسری سوالا پیش میاد من هر چند وقت خیلی ببخشید ترشح ...

ماهک جون من دوقلوهام که بودن تا هفته شش هیچ خبری از درد سینه نبود بعدشم تا روزی که سقط شدن فقط زیر بغلم یعنی کنار سینه هام درد میکرد

منکه سینه هام اصلا تغییری نکرده😐😐

من بخاطر امپولام بخدا باورت نمیشه هر ماه سینه هام انقدر صفت نمیشد اما برای این پروزستون ها صفت شده

اصلا دنبال علاعم نباید باشیم نیدونی چرا چون خیلیا رو دیدم علاعم داشتن نشدن خیلیا بی علاعم شدن و برعکس 

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من الان که هزینه انچنانی نداشتم تا بمونه هزینه انتقال برا بیمارستان چون هزینه پیجی دیم مال چهار ...

اخییییی ینی دوتا پسر میخای؟؟الان اون بچه دیگت چن سالشه؟

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
ماهک جون من دوقلوهام که بودن تا هفته شش هیچ خبری از درد سینه نبود بعدشم تا روزی که سقط شدن فقط زیر ب ...

من سینه هامو عمل کردم حالا نمی دونم ربط داره یا نه ولی قبلا شده که نزدیک پری درد گرفته باشه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2728
لیانا جون می دونم علائم مهم نیست ولی تو این راه یسری سوالا پیش میاد من هر چند وقت خیلی ببخشید ترشح ...

خيلي علائمت شبيه بارداري همين تير كشيدن رو من بعد مثبت شدن داشتم يا ترشح زياد منم سينه هام از ٣ماهگي شروع شد به بزرگ شدن قبلش هيچي 

واي يعني خدا بخواد مامان شده باشي 😍😍😍 چقدر ذوق ميكنيم 😍😍😍😍

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2738
اره درسته

شب زنده دارامونو بدتر از خودم ۲۴ ساعت تو فکر و سرچ گوگل علاعم و دست به دامانه خدا و پر از سوال بی جواب من خودم از همه ماجراجو ترم😑😑😑😂😂😂

خيلي علائمت شبيه بارداري همين تير كشيدن رو من بعد مثبت شدن داشتم يا ترشح زياد منم سينه هام از ٣ماهگي ...

واییی خدا کنه ایشالا هممون شاد بشیم روزا نمیگذره 😥😥😥

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
نازی جان من تا پارسال برای اقدام بچه نمیدونستم اندو دارم 😶تو سونو فهمیدم اما لوله هام و تخمدونام خو ...

خدا کنه عزیز ان شاءالله همه منتظرا به آرزوی دلشون برسن .. از استرس خوابم نمیگیره امروز هم خیلی ترسیدم زلزله شدیدی بندر اومد 😥😥

سینه درد رو ندارم بر عکس ماهای دیگه که خیلی سنگین میشدن و درد داشتن این ماه ولی دردی ندارم 

❤اللهم صل علی محمد و علی آل محمد ❤
خيلي علائمت شبيه بارداري همين تير كشيدن رو من بعد مثبت شدن داشتم يا ترشح زياد منم سينه هام از ٣ماهگي ...

میگم لیانا جون نمیدونم دکتر پیش کی میری ولی انتقال خواستی بدی بی برو برگرد برو پیش نصر یعنی تو انتقال عالیییییه ببخشید جسارت کردم دوس داشتم بهت بگم یعنی همون موقع که انتقال میده متوجه میشی اوکی شده یانه خودش میگه به من گفت انتقالت عالی بود و اونجا گفتن مطمئن باش جفتش میگیره ،به دوستم گفت امید دارم یکیش میگیره و واقعا هم همینطور شد

حالا من ترشح اصلا ندارم مگر برم توالت فرنگی کم بیاد اما اصلا اینجوری زیاد ندارم😍

هوووم لیانای مهربونم اومد ،حالا برم دکتر میخنده بهم یعنی من کشتم دکترو ،دفعه قبل رفتم پیشش گفتم من د ...

اره ديگه اون موقع اون اتفاق واست افتاد غصه داشتي مونا جون دركت ميكنم به خاطر اين ميگفتي نميام ميترسيدي دقيقا مثل من 

من خيلي داغون شدم خيلي ولي الان ميگم كي بعد  ارديبهشت ميشه برم انتقال البته بازم ميترسم ولي اينبار ميگم يدونه انتقال بدن چون خيلي ميترسم از دوقلويي 

من به همه دوستاني كه ميخوان انتقال بدن به خاطر تجربه اي كه كردم ميگم فقط و فقط يدونه جنين انتقال بدن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706