2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802035 بازدید | 668348 پست
عزیزم hcg برای سیکل انتقال، برای خیلیا تجویز میشه، همون مدلی که بهت گفتن تزریق کن دوست گلم ببخشید د ...

ممنون زینبی عزیز، ان شاالله خدا کمک کنه نی نی شیر خودت را بگیره، شرایط سختی واقعا و همه درک میکنیم، بازم ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من الان زنگ زدم دکترم برای روز چهار شنبه بگم چه ساعتی برم ، برگشته به میگه فردا اول زنگ بزن ب ...

نه عزیزم، اتفاقی نیفتاده به منم گفتن زنگ بزن و کد انجماد را بگو، نگران نباش

ای جااااااانم عزیزم منم 19 بهمن بودم مبارکت باشه، قدمش پر خیر و برکت😍😍😍😍😍 آخ آخ یعنی اصلا نمی ...

عزیزدلم 

خییییلی خییییلی مبارکت باشه 

ان شاءالله قدمش برات پر از خیر برکت سلامتی شادی و.. کلا چیزاهای خوب باشه😁😍😘😘😘😘

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2720
خانما انتقالی ساعت چند می زنین آمپول پروژسترونتون و من ۶ بعد ازظهر می زنم باید سر ساعت زد حتما دیگه؟

من هر روز بین ۱ تا ۲ظهر میزدم

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
سلام سمانه جون،خوبی؟ غربالگریت امروزه؟ من دیروز رفتم،خدا رو شکر سونو همه چیزش نرمال بود،جواب آزمای ...

خداروشکر عزیزم

من هنوز جواب ازمایشم نیومده

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
ای جونم زینب مهربونم چشام پر اشک شد انقدر گشتم تا پیدا کنم ببینم کجا خبر دادی🤗🤗🤗🤗🤗دورت بگردم با ...

فدات عزیز دلم، ان شاء الله به زودی قسمت خودت گلی😍😍😍 ببین تا میتونی انرژی جمع کن واسه وقتی نی نی اومد، حامله شدی، ان شاء الله که آسون باشه، خوب قدر لحظاتش رو بدون، چون زود تموم میشه 

قدر حتی همین لحظات دو نفره رو بدون اینا هم زود تموم میشه

کلا قدر خوشی های بزرگ و کوچیک زندگی رو بدون دوست گلم 

ان شاالله که خوشی هات مستدام

2714
فدات عزیز دلم، ان شاء الله به زودی قسمت خودت گلی😍😍😍 ببین تا میتونی انرژی جمع کن واسه وقتی نی نی ا ...

همچنین عزیزدلم ایشالله همیشه خوشحال و خوشبخت باشی گل دختر 🥰😍🥰😍عزیزم خیلی برات خوشحالم و امیدوارم همواره حال دلت خوب باشه گلی🥰🥰🥰🥰گلی رو از خودت یاد گرفتما ☺️☺️☺️زینب جون واقعا دست مریزاد که مارو فراموش نکردیو و میای سر میزنی خدا خیرت بده عزیزم 🙏🙏🙏انشالله که دامن همه منتظرا خیلی زود سبز بشه و دل هممون شاد بشه 🥰🥰🥰🥰

فدات عزیز دلم، ان شاء الله به زودی قسمت خودت گلی😍😍😍 ببین تا میتونی انرژی جمع کن واسه وقتی نی نی ا ...

سلام زینب جان خوبی؟؟قدم نورسیده ات مبارک اسم گل پسرچیه؟ باورت نمیشه مجذوبت شدم هروز دعات میکنم.منم بالاخره انتقال دادم فقط یک جنین تشکیل شد,الانم روز8هستم.خخ دستشویی هاتوچیکارمیکنی؟قراربودخبرم بدی

ای جااااااانم عزیزم منم 19 بهمن بودم مبارکت باشه، قدمش پر خیر و برکت😍😍😍😍😍 آخ آخ یعنی اصلا نمی ...

عزیزم نحتما هر بار که شیر خورد بلافاصله سینت و فشار بده و از شیرت بمال روی نوک و هاله سینت

و هر بار خواستی شیر بدی قبلش فشار بده و برن اینجوری اصلا زخم نمیشه و زود خوب میشه.

من دخترم تو۳۹هفته به دنیا اومد و ۲۸۰۰بود🤗

دلستر تلخ خیلی بخور و رازیانه و چایی کمرنگ شیرت و خیلی زیاددمیکنه😘😘😘

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
عزیزم مرسی مشکل شیردهی به ivf ارتباطی نداره گلی اما من الان حسابی درگیرم، خصوصا که 3 هفته زودتر نی ...

برو حمام و با اب گرم ماساژ دده سینه هات و خیلی تاثیر داره و کیسه اب گرم بزار روش🌷من همه این کارارو کردم و شیرم خوب شد 🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2706