2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817831 بازدید | 669034 پست
جدی میگی مثل بلاسته😍😍من ۷روز بعد انتقال لکه بینی داشتم تا ۹روزی قطع شد دیشب با شوهری دعوام شد دیدم ...

لکه بینی داشتی؟ پس خیالت راحت مامانی😍😍😍 اصلا این لکه بینی عجیب نشونه ی خوبیه😅

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی میگی مثل بلاسته😍😍من ۷روز بعد انتقال لکه بینی داشتم تا ۹روزی قطع شد دیشب با شوهری دعوام شد دیدم ...

ایشالا مامان شدی فک کنم لک لانه گزینیه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2728
نه عزیزم این چه حرفیه هر سوالی داشتی راحت بپرس😙 من بار اول سیکلم کوتاه مدت بود دوتا سینال اف 900 و ...

دقیقابه منم اینهاروداده دوتاسینال خودکاری ولی فعلا واحد150 ویدونم هاش ام جی دادن فردابزنم.من چون تنبلی تخمدان دارم حس میکنم کمن پس دوره منم لانگ بوده چون قبلش منم ال دی مصرف کردم.تودردت میگرفت توتخمدانابعدتزریق؟؟خخخ من هیچی اصلا,فقط یه لحظه بعدتزریق تیرمیکشه اونم یک طرف همین.میگم نکنه رشدنمیکنه؟😁شمامشکلتون چیه عزیزم؟من تنبلی وهمسرم اسپرم کم وبی تحرک

فدای توخیلی مهربونی دستت دردنکنه.😘😘

میگم این لانگ ک میگید چیه من دو ماه بعد پانکچر انتقال دادم یعنی پری دوم ولی جز پروژستزون و استرادیول ...

عزیزم هم برای پانکچر هم انتقال سیکل لانگ داریم که یه ماه قبل از شروع داروهای اصلی ال دی میدن و آمپول، من برای پانکچر ال دی داشتم و آمپول واریوپپتیل، برای انتقال ال دی و آمپول سینافکت

من هر دو رو هم سیکل کوتاه داشتم هم بلند، بستگی به وضعیت هرکسی دکتر براش انتخاب میکنه چه نوع سیکلی خوبه

2738
جدی اخه لک قهوهای اول رگ رگی تیره بعدکرم رنگ بود 

والا من هرکیو دیدم لکه بینی داشت مامان شد

خودم هیچوقت لک ندیدم همشم منفی شدم😞 فردا بازم انتقال دارم برام دعا کن😔

وایی فردا انتقالت ایشالا فردا مامانی

آره عزیزم، قربونت 

میدونی استرسم دو قبضست این سری😅 انتقالم یه طرف اینکه جنینام بلاست میشن یا نه یه طرف

آره عزیزم، قربونت  میدونی استرسم دو قبضست این سری😅 انتقالم یه طرف اینکه جنینام بلاست میشن یا ...

نه استرس نداشته باش منتظر باش شکمت قراره قلمبه بشه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706