2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812777 بازدید | 668761 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخههه بسلامتی درد نداشت؟ ایشالا مامانی

وای ببخشید،، ۲تا جنین۳ روزه برام انتقال دادن..

قربونت برم سلامت باشی عزیزم

نه درد نداشت زیاد،فقط اون دستگاه رو ک دهانه رحم رو باز میکنه وقتی گذاشت یه کم‌سوزش داشتم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ 💛  خدا جونم مررررررررسی بابت  معجزه کوچولو که تو دلم کاشتیش 💛  خودت مراقب هدیه قشنگت باش همیشه🌺 پسر نازم  نویان مامان ۱۳۹۹/۹/۱۹ ساعت ۱۰:۱۵ صبح به دنیا اومد😍 و شد همه دنیای من و باباش 👪  الهی از این معجزه های شیرین قسمت تموم دوستای منتظرم🙏🧡 
ببین خلاصه پرونده میتونی ببری یواشکی هم میتونی از صفحات پرونده میتونی عکس بگیری😉😉🤭🙈 مهم اینه خو ...

زينب جان لاپاراسكوپي خوب نيست؟

من سه سال، كيست داشتم، ميگفتن اندومترياست

ولي با توجه به اينكه چسبندگي نداشتم

برام ام ار اي نوشتن. الان گفتن اصلا اندومتريوز نيست( به نظرتون ميشه به تشخيصشون اعتماد كرد؟)

يه كيست ٧ سانتي جديد دارم

دكتر نصر بدون هيچ دارويي فرستاده، لاپارسكوپي بيمارستان گاندي، با دكتر فاطمه ابراهيمي

ميگفتن اگه اندومتريوز بود، به كيست دست نميزديم ولي چون سادست، برداريمش

من ذخيره خييلي بايين، ٠/٣

چكار كنم؟ وضعم بدتر ميشه؟

كيست همينطور بزرگتر ميشه؟

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
نه عزیزم، به امید خدا پنجشنبه انتقالمه خوبی خودت؟ سیکل پانکچری شما؟

به امید خدا و دل خوش. آره عزیزم خدا بخواد سیکل پانکچرم. البته هنوز پری نیومده که برم تو سیکل

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
خدا کنه 🙏🙏 میدونی  اگر نشه ....برای بار سوم بازم پانکچر میکنن برام؟ با توجه  به اینکه ...

بله، فکر نمیکنم مشکلی باشه.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
ای جانم.چندتا انتقال دادی شما؟با همون بی و سی حامله شدی گلم؟ دوست منم واسش گرید بی انتقال دادن غصه ...

من سه تا. بله با همون باردار شدم شکر خدا. انشالله دوستتم میشه.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
انشالله که شمام هر چی زودتر مامان شی عزیزم  بار اولته انتقال دادین؟ منم ۳۵ سالمه  سنمون ن ...

من باردارم،  ۴ ماهمه. انشالله شما هم زود نتیجه بگیری.  

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
برا من دو تا سه روزه بودن

خدا حفظشون کنه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2706