2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817599 بازدید | 669017 پست
عزیزم اگه واقعا راه درمانی بود به منم خبر بده قربونت شوهر منم شرایط همسر شما رو داره و چهارتا میکرو ...

میدونم عزیزم من چند ساله تو این گروهم تقریبا اون خانمایی که همسراشون ازواسپرمیه میشناسم چشم اگه اطلاعاتی به دست آوردم میام همینجا به همتون میگم راستش خیلی پیگیرم تا یه جواب درست نگیرم نمیتونم آروم باشم شده باشه برم تهران با چند تا پزشک مستقیما صحبت کنم حتما این کارا میکنم ولی فعلا شرایطم محیا نیست کاش یکی از خانما که ساکن تهران باشه  لطف کنه این کارابرامون انجام بده

😍😍خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلی خوبی خودت؟ نه من که با خودتم .تازه استرادیولم شروع شده.امروز دومین روزی بود که استرادیول خو ...

سلام عزیزم.شما امپول گونال اف ۷۵ میزدید از این پودری ها؟ داروخانه رویان گفت بزار یخچال؟

2728
دوستان م ۱۴ سیکلم اندومترم ۸ و نیم بوده انتقال افتاد ۱۹ سیکل به نظرتون خوب

من یادم نیست دقیق ولی  فکر کنم روز ۱۳ سونو دادم ۸ بود 

روز ۱۸ هم انتقال دادم 

انشاالله خیر عزیزم 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
سلام عزیزم.شما امپول گونال اف ۷۵ میزدید از این پودری ها؟ داروخانه رویان گفت بزار یخچال؟

سلام عزیزم.سونوی اول گونال پن گرفتم اما سونوی بعدی گونال پن تموم کرده بود از اون پودر و آب ها گرفتم .آره به من گفتن بزارم تو در یخچال

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2738
میدونم عزیزم من چند ساله تو این گروهم تقریبا اون خانمایی که همسراشون ازواسپرمیه میشناسم چشم اگه اطلا ...

عزیزم انشاءالله خدا خودش به ماهم رحم کنه ..خیلی لطف میکنی ..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
راستی گلم اگر انوکسا داری هنوز از عوارضش کم شدن تراکم استخوان هست، میتونه علت درد و حالت های شما باش ...

زینب جون انوکسا ندارم ، درد ندارم فقط هنوزم پاهام خواب میره

خداجونم شکرت       
سلام عزیزم خوبی من امروز اومدم سایت پیامتا دیدم چشم اگه اطلاعات به دست آوردم حتما برات پیام میدم .را ...

عزیزم ساکن تهرانم ، ولی تو ابن سینا پرونده ندارم 

خودم تحت نظر دکتر طرازیم ان شاءلله همسرمم بعد از عید میره پیش دکتر جنتی هر دو از دکترای ابن سینا هستند اگه بریم حتمااا میپرسم 

خداجونم شکرت       
من یادم نیست دقیق ولی  فکر کنم روز ۱۳ سونو دادم ۸ بود  روز ۱۸ هم انتقال دادم  انشاا ...

عزیزم خدا حفظ کنه نی نی هاتو😍.مشکلتون چی بوده؟جنسیتشون چیه منم اسفند انتقال دارم❤ میشه برام دعا کنی۱۰ساله نی نی میخوام🙏🙏🙏🙏

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
2706