2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815373 بازدید | 668880 پست
با خیال راحت برو و بهت خوش بگذره، عالیه برای روحیه  

عزیزم

من خواهرشوهرم بتاش دوروز پیش با دوروز تاهیر شد ۵۴ امروز بهد ۴۸ ساعت شد ۷۴

دکتر گفت احتمالا خارج رحمی باز ازمایش تکرار کن

نظر شما چیه؟ 

@زینبی_بابا    

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
سلام عزیزم خدا رو شکر 😍 😍 😍 😍 مبارکت باشه  من الان پیامتون رو دیدم، ان شاء الله بارداری را ...

سلام عزیزم ممنونم از لطف شما.😘😘😘😘

نمیتوانی به عقب برگردی وشروع را عوض کنی،از جایی که هستی آغاز کن وپایان را عوض کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره گلم نترس فقط هر وقت این جور میشی یا حس انقبا۲ داری دراز بکش و کمر و شکمت رو گرم نگه دار، زود خوب ...

خداکنه چون دکترم میگه هنوزم تهدید ب سقطی

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
پا درد نه ولی دل درد پریودی هنوز دارم، جدیدا بیشتر هم شده، دقیقا جایی قبلی رحمم اون زمان که کوچیک بو ...

من میگیرم گهگاه

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
2728
اسم شیافت چیه؟  من فرتیژست و سیکلوژست 7 ماهه مقعدی میذارم واژینال لکه بینی پیدا میکنم

من فرتیژست میذارم

عزیزم اگر غربال ساده ریسک زد، بعد برو سلفری منم ریسک متوسط زد غربال اول که بعدش سلفری دادم

سلام عزیزم🌺

زینبی جون میخواستم بدونم برای غربالگری اول شما کدوم مرکز رو توصیه میکنی؟؟دکترم گفت نیلو،مرکزی یا پارسه.ولی من هیچ شناختی ندارم.شما کجا رفتی؟خوب بود؟و اینکه برای غربالگری باید از قبل وقت بگیرم؟

ممنونم ازت😘😍😘😍

سلام عزیزم🌺 زینبی جون میخواستم بدونم برای غربالگری اول شما کدوم مرکز رو توصیه میکنی؟؟دکترم گفت نیل ...

عزیزم اگر بیمارستان پارس باشه بله وقت میخواد

بقیه رو اطلاعی ندارم

بمن کفتن بیا ۲-۳ ساعت معطلی داری

همسرم گفت اسنراحت مطلق

گفتن میره تو بخش بستری میشه تا نوبتش بشه با ویلچر میاریمش 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738
سلام دوستای گلم امروز رفتم سو نو  قلب تشکیل شده بود خداروشکر دعا میکنم برا همه دوستای عزیزم ...

وای چقدر شیرینه اون لحظه مبارکت باشه عزیزدلممممم❤️

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
میگم من الان پری شدم😁😁بلاخره  فردا روزه اولمه دیگه درسته؟

خدارو صدهزار مرتبه شکر😁😁😁دیگه داشتم با خدا دردو دل میکردم میگفتم پریت بیا  زودتر خبر خیلی خوبی بود😗

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
خدا نکنه عزیزم...دنیا که به آخر نرسیده...بازم تلاش میکنیم و راضی هستیم به خواست خدا.ما که هیچی کم نز ...

میدونم عزیزم.منم همش میگم خدا نخواسته.وگرنه من هرکاری بلد بودم انجام دادم.ولی چه کنم که خیلی ناراحتم.وضعیت اسپرم همسرم اصلا خوب نیست.منم همیشه فولیکولام تعدادشون کم میشه.سنم هم میره بالا.آخه من دیگه با چه روحیه ای از اول شروع کنم.به زور جنین تشکیل شده بود.بازم میگم.خدا بزرگه.همه چی دست اونه.بخواد میشه.ولی شاید من اونقدر ایمانم قوی نیست که خیلی راحت بگم اشکالی نداره.فرصتهای بعدی.....

خدایا شکرت  
2706