2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816854 بازدید | 668965 پست

سلام

خانما من خیلی از پستارو خوندم ولی گیج شدم

دکتر به من گفته تخمکا کیفیت نداره. چهاربار باردارشدم تو هفته های هشت و نهایتا نه بعد تشکیل قلب سقط شده.

آی وی اف رو پیشنهادداده و اونم گفته تضمینی نیست بخاطر کیفیت تخمکا.

۳۸ سالمه.

کسی شرایطش مثل من بوده؟ کلا تو آی وی اف رو کیفیت تخمک کار نمی کنن؟ تخمک رو میگیرن و لقاح میدن و ممکنه مثل بارداری طبیعی سقط بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات  منم ٥ ماه خونه مامانم بودم انشاالله خدا به همه مامانا سلامتي بده  اره دركت ميكنم ا ...

مرسی عزیزم اره یکم راه میرم راستش

عزیزم

خداحفظ کنه همه مامانای گل رو

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2728
بچه ها من مثبت شدم..خیلی خوشحالم.امیدوارم همتون همین خبرای خوش رو بشنوین

خداروشکر هزار مرتبه شکر انشاءالله بسلامتی هشت ماه دیگ بغلت باشه ..انشاءالله نصیب همه ی منتظرا و من

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
دوستای گلم منم متاسفانه منفی شدم.هرکاری لازم بود انجام دادم ولی خدا نخواست.ایشالا فرصتهای بعدی.

خیلی ناراحت شدم عزیزم

ایشالله بطور طبیعی بازدار میشی عزیزم

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738
منفی شدم.خاک عالم به سرم شد.

بمیرم برات خواهر ..میدونم چقدر سختی کشیدی شهر غریب..خدایا😔😔😔انشاءالله خیلی زود مامان بشی دلداری دادن خیلی سخت

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏

@مرضی96   مرضی جون یه سوال:روز انتقال بیمارستان گفتن که اگر آز اولت منفی شد دومی هم بده.الانم با بیمارستان تماس گرفتم گفتن هرچی دکترت گفته.

به نظر شما منطقیه با تیتر زیر یک من داروهامو ادامه بدم؟ اصلا ممکنه تیترم تا یکشنبه که تاریخ آزمایش دومم هست بالا بره؟

پیگیری که عالیه ولی خودتون هم این قدر واسه خوشحالی هم تلاش کنین تا این قدر قبل از اومدن بچه اذیت نشی ...

میدونم عزیزم.

ولی خودم خیاطم همسرم هم پوشاک فروشی داره.ناخدا گاه دلمون میره برای بچه.منکه لباس بچگانه میدوزم دلم میگیره اینهمه طرح ومدل میدوزم هیچی برای بچه خودم نیست.یا همسرم میگه زن وشوهرها با شوق لباس میخرن برای بچشون منم دلم میگیره.

ولی درکل خوبه حداقل مشغول یه کاریم.من بیشتر لباس بچه بدوزم یادم میاد.

امروز هم امتحان خیاطی داشتم خداکنه نمره خوب قبول شم.میخوام انشالله خدا بخواد تولیدی بزنم

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
2706