2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802074 بازدید | 668352 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نفسی جان شما قبل اینکه آزمایش بدی هم لک و خونریزی داشتی؟من امروز ۱۴ انتقالم.۳ روزه لک و خونریزی دارم ...

نه عززیزم من قبلش نداشتم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2720
منفی شدم.خاک عالم به سرم شد.

عزیزم دوراز جونت...میدونم.سخته و ادم خیلی ناراحت میشه ولی توکل بخدا انشاءالله ب وقتش بهترینها در انتظارته

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
والا با اون مدل دردی که می‌گفت فکر کنم به زور مجبورش کردن طبیعی زایمان کنه

انشاءالله ک بسلامتی زایمان کرده باشه و حال هردوشون خوبه

2714
گلم.دکتر رستمی بودین شما هم؟ اگه جنینات سه روزه فریز باشه اما بخوای بلاست بشه بعد انتقال بدی ممکنه؟

اره گلی من سه روزه فریزشون کردم ولی پنج روزه انتقالشون دادم.اره دکتر رستمی بودم

آخه اون چند هفته‌ایی که آمپول نمیزدم خوبه خوب بودم. 😔

اخه من دوستام كه هيچ دارويي ندارن خيلي هاشون اينجوري هستن شايد امپول تشديد ميكنه  ولي اكثر دوستام اين مشكلو ميگن اونا حتي شيافم ندارن

چه خوب.یعنی خودت به دکتر گفتی بلاست میخوام؟ بعد گلم استراحت و علائمت این مدت چجوری بود؟

نه من که خودم نگفتم بلاست باشه دکتر خودش تشخیص داد.علایم فقط سه چهار روز اخر تا اینکه برم ازمایش اسید معده ام بالا اومده به حدی که شبا دیگه نمیتونم بخوابم

اره گلی من سه روزه فریزشون کردم ولی پنج روزه انتقالشون دادم.اره دکتر رستمی بودم

جنینای من بلاست فریز شدن دکترم گفت ولی من برگه دیدم‌نوشته ۴ روزه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706