2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815349 بازدید | 668876 پست
ای بابا.از شانس تو😅😅😅😅 اشکال نداره.پس حالا که اینطوری شده اصلا استفاده نکن تا روز اآزمایش.لکه ب ...

آره والا میبینی انقدر حرص خوردم

بعد گفتم ولش کن اگه منفی میشد امیدم و از دست میدادم 

تا روز آزمایش صبر میکنم

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
بچه ها من مثبت شدم..خیلی خوشحالم.امیدوارم همتون همین خبرای خوش رو بشنوین

واییییی عزیزم خدارو هزار بار شکرررر😍😍😍😍😍😍

انشالله سالم بغلش بگیری

تو روخدا عزیزم واسه ما منتظرها هم دعا کن

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا.از شانس تو😅😅😅😅 اشکال نداره.پس حالا که اینطوری شده اصلا استفاده نکن تا روز اآزمایش.لکه ب ...

آره لکه بینیم قطع شده خداروشکر❤️🙏

2728
نه بابا هیچ اتفاقی نمیفته نگران نباش  این استرسی که داری بیشتر از 2 کیلو وزنشه، ضررش بیشتره&nb ...

مبارکه عزیزم که نی نی سالم و دختره

ایشالا بسلامتی بغل بگیریش

انتی بهت قطعی گفت جنسیت رو؟

من هفته بعد میرم انتی

حالا کی دوباره برام جنین تشکیل بشه کی برم انتقال 😭😭 خیلی سختی کشیدم تا دوتا جنین برام درست شد رو ...

الهی بمیرم برای دل خودت و همسرت.خیلی سخته.خدا خودش دلتو آروم کنه عزیزم.نمیدونم چی بگم😢

بچه ها من مثبت شدم..خیلی خوشحالم.امیدوارم همتون همین خبرای خوش رو بشنوین

وای خداروشکررررررر 

ان شالله قسمت مااااا🙈❤️

ذوق مرگ شدم بخداااا انگار خودم مثبت شدم😍

2738
الهی بمیرم برای دل خودت و همسرت.خیلی سخته.خدا خودش دلتو آروم کنه عزیزم.نمیدونم چی بگم😢

خدا نکنه عزیزم

خدا رحیمه 

😭😭😭

لطفا برای مامان شدنم دعا کنید و یه صلوات بفرستید  
عزیزم خودتو نباز...با قدرت و اعتماد به خدا جلو برو ..امیدوارم ایندفعه دیگه مامان بشی

نظرتون چرا دکتر آزمایشگاه میگه این جواب رو نمیشه منفی تلقی کرد؟

لطفا برای مامان شدنم دعا کنید و یه صلوات بفرستید  

دوستان شما هم پروژسترون و یا پرولوتون تزریق میکنین سوزش معده میگیرین؟؟

من از انتقال تا هفته ۱۰ پروژسترون میزدم اینجوری بودم دکتر گفت مال اونه، دریچه معده رو شل میکنه. بعد که قطع شد خوب شده بودم حالا ۲ هفته‌اس پرولوتون میزنم باز شروع شده خیلی بدتر! داره پدرمو در میاره... 🥺

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
عزیزم اگر ذخیره خیلی کم یا خیلی زیاد باشه، یا به سیکل بلند جواب نداده باشه، سیکل کوتاه یا آنتاگونیست ...

زینب جون میشه یکم درمورد کارایی همزمان ال دی و بوسرلین برام توضیح بدید؟ چرا باید بعد از ۱۵روز که بوسرلین تزریق کردیم بریم سونو ؟ 

2706