2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812656 بازدید | 668755 پست
قندم ۹۸ بود زینبی جان.گفت یکم بالاست باید پرهیز کنی که بالاتر نره.حالا رفتم‌خونمون حتما اونجا میرم د ...

خب خدا رو شکر زیر 100 بوده، پس با همون پیاده روی و فقط حذف قند و شکر مصنوعی درست میشه 

منم فکر کنم 90 یا 95 بودم چند سال پیش با رژیم عادی و پیاده روی قشنگ اومد پایین، شد 70 یا 80

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زینب جان سلام 

خوبی؟ پسرمون خوبه؟ 

زینبا جان تعداد فولیکولهایی که روز پانکچر میگیرن ممکنه بیشتر از تعداد فولیهای بشه که روز 3-2 پریود تو سونو میبینن؟

دیروز 3 پریود رفتم گفت هر طرف 4 تا داری ولی یادمه دفعه قبل روز 9 پریودم 14 تا فولی داشتم یعنی ایندفه تخمک کمتری میدم دیگه درسته؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2728
دوستان کسی باردار هست و همش دل درد و پادرد بگیره از پریودی  شدتش کمتر

پا درد نه ولی دل درد پریودی هنوز دارم، جدیدا بیشتر هم شده، دقیقا جایی قبلی رحمم اون زمان که کوچیک بود، همون جا درد میگیره، ولی دکتر گفت این مدل درد مهم نیست 

سلام عزیزم من آنتی تی پو او بالا بود باید زیر ۶۰ باشه ۱۰۳ بود رفتم غدد گفت اگه tshزیر ۲/۵باشه هیچ قر ...

عزیزم منم این مشکلو دارم. اگه میتونی برو زیر نظر دکتر حمید بذرافشان مطبش میرداماده. ایشون برا من علاوه برلووتیروکسین سلنیوم داده که تی پی او بیاد پایین. ویتامین د و ب12 هم داده. البته هنوز نرفتم ازمایش ببینم داوها اثر داشته یا نه.

والا با اون مدل دردی که می‌گفت فکر کنم به زور مجبورش کردن طبیعی زایمان کنه

اره سزارین کرده بسلامتی نی نیش دنیا اومده😍😍

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

خانمای که امروز ازمایش داشتین انشالله با دست پر بیاید اینجا

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2706