2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818114 بازدید | 669050 پست
عزیزم انشاءالله خیلی زود تا سال ۱۴۰۰ همه ی دخترای منتظر این تایپیک و همه ی منتظرا بچه شون تو بغلشون ...

انشاءالله عزیزم🙏🌸

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام عزیزم اجازه بده زینب جون آنلاین بشه اگر پیامت رو ببینه جواب میده ایشون بهتر میتونه کمکت کنه

سلام گلم مرسی از توجهت عزیزم ،من پریروز پیازدرمانی رو متوقف کردم چون ترسیدم اثر آمپولمو ببره ،همسرمم هی غر میزد که دیگه ادامه ندم ،میگفت هرچی تو اینترنت میبینی  انجام میدی 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم انشاءالله خیلی زود تا سال ۱۴۰۰ همه ی دخترای منتظر این تایپیک و همه ی منتظرا بچه شون تو بغلشون ...

الهی آمین از ته دل برای همه تون دعا میکنم.قابل باشم در درگاه خدا موقع زایمان تک تکتونو دعا میکنم تا سال دیگه حداقل ی دونه نی نی بغلتون باشه...👐👐

ترخدا یکی کمک کنه نزدیک نافم نزده خانمه ۴انگشتی شایدم یکم بیشتر فاصله داره با نافم اشکال داره؟

درست زده خب.نکنه انتظار داری تو سوراخ نافت بزنه😉😂ده سانتی ناف باید بزنه مهم اینه که زیر جلد تزریق بشه

2738
سلام ماه دیگه انتقال دارم ممنون میشم اگه چیزی برای قبل و بعد از انتقال میدونید راهنماییم کنید در ...

سلام عزیزم خوبین؟میگم شما ماه دیگه انتقال دارین ال دی شروع کردین خوردن؟

من هیچکدوم ازانواع ال دی بهم نمیسازه روکین هم خریدم دونه اولو خوردم خیلی اذیت شدم گذاشتم کنار بنظرتون واجبه خوردن ال دی قبل انتقال

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔

خانوما اگه کسی هست یه کمکی بهم بکنه من دوشنبه ۱۶این ماه تقریبا دوهفته پیش پانکچر شدم فردا نوبت عکس رنگی دارم بهشون نگفتم تخمک کشی کردم الان دودل شدم که واسم انجام میدن یا بخاطر عملم میگن برو ماه بعد بیا واسه عکس

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
سلام عزیزم خوبین؟میگم شما ماه دیگه انتقال دارین ال دی شروع کردین خوردن؟ من هیچکدوم ازانواع ال دی به ...

سلام گلم

دلیل اینکه چرا قبل انتقال و قبل از شروع دوره پانکچر بهم ال دی دادن رو نمیدونم چون منم خیلی اذیت میشدم دفعه قبل نصف روزامو تو بیمارستان زیر سرم بودم بخاطر خوردن ال دی 

ولی اینجا پرسیدم و‌ خیلی از دوستان گفتم قرص متوکلوپرامید رو نیم ساعت قبلش بخورم 

منم دیگه هر دفعه بخوام ال دی بخورم همون سه چهار روز اول اون قرصم میخورم خداروشکر خیلی حالم بهتره بعد قطعش میکنم

برای من گفتن ۳۱ روز باید بخورم 

سلام گلم دلیل اینکه چرا قبل انتقال و قبل از شروع دوره پانکچر بهم ال دی دادن رو نمیدونم چون منم خیلی ...

اهان حالا منم بخورم ببینم بازم حالم بد میشه یانه مرسی عزیزم

سلام گلم مرسی از توجهت عزیزم ،من پریروز پیازدرمانی رو متوقف کردم چون ترسیدم اثر آمپولمو ببره ،همسرمم ...

همسرت درست میگه عزیزم،درست نیست هرچی داخل نت میبینیم انجام بدیم چون ی  چیز کلی برا همه تجویز میکنه درصورتی که شرایط افراد با هم متفاوت،انشالله که برهمین آمپول ها بهترین نتیجه رو میگیری

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
عزیزم من بودم قبول نمیکردم، همین سه تا رو انتقال میدادم، کلی مامان با گرید بی داشتیم و اصلا گرید ربط ...

زینب جون یعنی شما میگید اصلا لازم نیست این ازمایشات ژنتیک رو انجام بدم یا فعلا نه،،اخه من اسمی ازاین ازمایشا نیوردم دکتر خودش نوشت گفت سنت داره میره بالا باید انجام بدی،،پس باید بزارم دوباره پریود بشم برم بهش بگم انجام نمیدم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

دوستان سلام ، من ذخیره تقریبا صفر دارن ، ولی با کلی ماجرا تونستم دوتا جنین فریز کنم در یک بسته ،.... حالا بعد عمل اندمتریوز قراره انتقال انجام بدم ، خیلی نگرانم یعنی اگه نشه دیگه هرگز حتی شانس میکرو هم ندارم ، سوالم اینه کسی راهکار و تجربه ای برای انتقال موفق داره ؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید 

2706