2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813145 بازدید | 668777 پست
عزیزم همدردیم. غصه نخور قرار نیست همه چیزای بد یه جا اتفاق بیوفته.انشالله به زودی طبیعی باردار میشی ...

انشششششاللله همگی تا عید سوپرایز بشیم ،😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂چقد خندیدم 

یه چیزی جنینی که بلاست هست و فریز می کنن برای انتقال همون روز از فریز درمیاد و انتقال میدن؟

بله، چند ساعت قبل از انتقال درش میارن.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ازوقتی بخاطر تنبلی باشگاه میرم هم استرسم بیشتر شده هم کیک وشیرینی میخورم ،کلا برنامه زندگیم تغی ...

شیرینی خیلی بده برای تنبلی عزیزم، سعی کن کمش کنی.

سلام دوستان..بچه های قدیمی انگار سرنمییزنن خاکستریی مرجان ولوبیا. رویا..خیلی نامردن😅سرگرم نی نی شدن ...

عزیزم انشاءالله خیلی زود تا سال ۱۴۰۰ همه ی دخترای منتظر این تایپیک و همه ی منتظرا بچه شون تو بغلشون باشه و مثل شما برای احوال پرسی بیاییم اینجا ..خدایا بنویس تو دفترت

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2728
سلام عزیزم اجازه بده زینب جون آنلاین بشه اگر پیامت رو ببینه جواب میده ایشون بهتر میتونه کمکت کنه

سلام گلم مرسی از توجهت عزیزم ،من پریروز پیازدرمانی رو متوقف کردم چون ترسیدم اثر آمپولمو ببره ،همسرمم هی غر میزد که دیگه ادامه ندم ،میگفت هرچی تو اینترنت میبینی  انجام میدی 😁

سلام دوستان من آندومتریوز پیشرفته داشتم که لاپرا شدم بعدش انتقال جنین داشتم که متاسفانه منفی شد و دکترم دوتا آمپول دیفرلین۳/۷۵ نوشت که پیدا نکردم واریوپپتیل گرفتم قراره بعد پری برم انتقال دیروز دومی رو زدم میخواستم بپرسم کسی زده این آمپولو و میدونه چند روز بعد آمپول آخر پری میاد من همش نگرانم نخوری پری به تعطیلات عید و انتقالم به مشکل بخوره😔ممنون میشم راهنمایی کنید

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
شیرینی خیلی بده برای تنبلی عزیزم، سعی کن کمش کنی.

باورت میشه تا وقتی نگی نمیدونستم ،این اطلاعاتو کی بهتون میده دکترتون؟والا تحقیق کردم ۹۰درصد دکترمو تعریف کردن گفتن نمونه س منم تحت نظرشم ،ولی هیچی به من نمیگه ،هرماه که میرم پیشش نه  اندازه فولیکوله تخمکه چیه اینارو بهم میگه نه میگه چه چیزایی بخورم یا نخورم ،فقط سه ماهه به من میگه وضعت تغییری نکرده برو ورزش سخت بکن

سلام. مرسی. شما خوبی؟ من احساس نمیکنم هنوز! نه، برای ۶ بهمن وقت گرفتم. آزمایش خونش رو دادم البته.

عه پس برا این، روز سونو و آز نباید یه روز باشه؟ منم سلفری دادم، فردا جوابش میاد. برم دکتر نشون بدم ببینم چی میگه برا غربالگری‌. 

هنوز زوده برا تکوناش. منم هی مامانم میپرسه تکون میخوره؟! 🥴

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
بدتر هم شدم    

حتما به دکترت بگو.اگه میتونی یه سر برو پیشش.فکر نکنم با این وضعیت هیسترو بشی.

دکتر من گفت ۱۵روز بعد پاکی بیا برای هیسترو

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
عه پس برا این، روز سونو و آز نباید یه روز باشه؟ منم سلفری دادم، فردا جوابش میاد. برم دکتر نشون بدم ب ...

نه.
دکتر من گفت سلفری رو اگر خودت میخوای انجام بده که من ندادم. فکر کنم شما که دادی دیگه فقط سونو رو باید بری، آزمایش خونش لازم نیست.

کلا دوبار انتقال میدن ۲۴ ساعت بعد تخمک کشی جنین زیگوت یعنی فقط سلول تخم و اسپرم لقاح یافته رو با جرا ...

دکترت کیه؟ تا حالا نشنیدم زیفت ومیکرو همزمان

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
۴ تا جنین ۳ روزه بودن، ۳ تاشون بلاست شدن. بله، b هم بلاست شده بود.

وای خداروشکر ، من همه جنینام گرید بی هستن خیلی میترسم بلاست نشن ،توکل بخدا ،خوشحال شدم

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
باورت میشه تا وقتی نگی نمیدونستم ،این اطلاعاتو کی بهتون میده دکترتون؟والا تحقیق کردم ۹۰درصد دکترمو ت ...

من کلی کتاب در موردش خوندم و خارج از ایران که دکتر رفتم خیلی اطلاعات دادن بهم.

2706