2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6801982 بازدید | 668346 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم انتقالت چی شد؟ کنسل شد؟ میخوای چیکار کنی؟

جنینم رشد نکرد...کنسل شد ....کلا دیگه خداحافظی کردم با میکرو.....باید بخودم و زنرگیم برسم ....واقعا بسه 6 سال دکتر رفتن و بیمارستان و هزینه البته ی برای من. امیدوارم تمام خواهرای گل اینجا نتیجه ببینند و شکم قلمبه بشن😍

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
زینبی جان من طبعم‌گرم و تر ولی رحمم سرد ، بنظرت قبل و بعد انتقال تغذیه ام چطوری باشه؟ببخشیدا چقددد س ...

عزیزم دشمنت شرمنده 

فقط منم نمیدونم شرایط شما رو چی بهتره گلم 🙈🙈🙈🙈 چون هم خودم طبعم سرد بود هم رحمم، شرمنده منم اطلاعاتم کامل نیست تو طب سنتی 

ولی درمانگاه دکتر خیر اندیش سمت پونک یه سر بزن تیم خوبی دارن، حسابی کمکت می کنن، حسابی هم وقت میذارن 

2720
بعد این احتمال باروری رو بالا میبره؟🙈

والا از نظر تئوری فکر میکردن قطعا همیشه احتمال بارداری بالا میره 

غلط هم نیست، درسته ولی بلاست کردن جنین برای همه توصیه نمیشه چون ممکنه کلی جنین سالم که میتونستن تو رحم رشد کنن و نوزاد سالم ازشون متولد بشه، در این پروسه از بین برن و تلف بشن

والا از نظر تئوری فکر میکردن قطعا همیشه احتمال بارداری بالا میره  غلط هم نیست، درسته ولی بلاست ...

اها ممنونم عزیزم

مرسی

خیلی بی اطلاع بودم از همه چی🙈

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
تو نت🙈🙈🙈 بخاطر پله های خونه بیرون نرفتم راستش ۱۳-۱۴ تا پله میخوره

عزیزم اصلا نه اون ویلچر نیاز بوده، نه پله رفتن بده 

خودم کل اون دو هفته کاملا فعال فعال بودم، سر کار میرفتم با وجود 20 تا پله

خونه مادرم گاهی بعد از کار میرفتم با 40 تا پله 

مهمونی هم داد مادرم رفتم کمکش و اصلا تا بعد از مثبت شدن خبر نداشت میکرو کردیم 

پیاده روی و‌ کلی کار دیگه هم میکردم چون شک نداشتم استراحت مطلق جز ضرر و یبوست هیچی نیست تازه اثر منفی هم داره و خون رسانی به رحم رو کم میکنه و فقط فکر و خیال و استرس میاره

بعد از بارداری هم کلی مشکلات دیگه مثل ویار شدید باعث شد نتونم برگردم سرکار

من، سارا جون، سمانه، تمام دوستان خارج از ایران همه فعالیت های عادی و نرمال قبل انتقال رو ادامه دادیم و خدا رو شکر همه مامان شدیم

اینا رو میگم با خیال راحت بلند شی از سر جات

عزیزم اصلا نه اون ویلچر نیاز بوده، نه پله رفتن بده  خودم کل اون دو هفته کاملا فعال فعال بودم، ...

سلام زینب جون امپولhcgچند روزتوبدن میمونه؟

من یه استباهی کردم بی بی چک زدم یه هاله خیلی کمرنگ افتاده ماله hcg  یعنی ؟روزهشتم انتقال بی بی زدم!ویه هفته ازامپولم گذشته

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
2714
عزیزم اصلا نه اون ویلچر نیاز بوده، نه پله رفتن بده  خودم کل اون دو هفته کاملا فعال فعال بودم، ...

ممنونم عزیزم

من کلا خودمم تنبلم

چشم از امروز بلند میشم

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
والا از نظر تئوری فکر میکردن قطعا همیشه احتمال بارداری بالا میره  غلط هم نیست، درسته ولی بلاست ...

زینبی جون یعنی دکترا خودشون موضوع به این مهمیو نمی فهمن ریسک می کنن!؟

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
گلم لانه گزینی فرایندی هست که از 6 روز بعد از لقاح شروع میشه و تا ماه سوم ادامه داره، و هر زمانی ممک ...

امروز ک موعد پریودمم هست لک بزرگ قهوه ای دیدم.فکر کنم اونم واسه همین پریودم بود.پس چرا میگن همه چی همون سه روز اول مشخص میشه بخواد بگیره همون سه روز اول میگیره

با کریمان کارها دشوار نیست  
2706