2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818095 بازدید | 669049 پست
گاهی میگن بی خبری خیلی بهتره حالا من که اطلاعتم تو همه چی رفته بالا نمیتونم اروم بگیرم😐😐😐

سمانه جان با ماهیتابه نمیام سراغت، همون جعبه بی بی چک رو بالا سرت نگه می‌دارم تا توبه کنی😂😂😂😂 مامان گینس چی میگی آخه گلم 

سلام خواهرای نازمم..... چه اونا که یه فرشته تو شکمشونه و دارن قلمبه میشن😍😍چه اونایی که انشاله بزو ...

سلام عزیزم هم خوشحالم برات هم ناراحت 

امیدوارم معجزه خدا نصیبت بشه عزیزم و بیایی بهمون بگی طبیعی مامان شدی دوباره

خیلی دوستت دارم عزیزم

یهو نری بهمون سر نزنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا گلم برگه میدن توش یه سری چیزا هم نوشته، برو بگرد حتما و کامل بخونش همون روز انتقال میدن انتقال ...

ااا چه جالب من تا حالا ندیدم🤔🤔 نه فداتشم دوبار انتقال منفی شدم الانم هایپر شدم ماه دیگه ان شاالله برم انتقال

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
آهان یادم اومد شما اون یکی بهار97 هستی  اون انتقال داده و ان شاالله که مامان شده بله گلم میتو ...

من انتقالم منفی شد

دوباره باید برم

آخه کندودار از کجا پیدا کنم

چه روزهایی باید بخورم

روز چند پری،تا چند روز؟ 

2728
سلام دوستای گلم من ای وی‌اف‌شدم یجا خوندم که الان همه رو میکرو میکنن ولی به اسم ای‌وی‌اف میشه ...

سلام عزیزم مبارکت باشه 

ان شاالله دو هفته دیگه بتای تپلی داری

میکرو که الان 99 درصد انجام میشه یعنی اسپرم رو داخل تخمک تزریق می کنن مستقیم، در صد موفقیتش 46 هست در هر سیکل انتقال در بهترین شرایط

ولی آی وی اف یعنی اسپرم های شستشو داده شده رو میریزن اطراف تخمک تا خودش لقاح پیدا کنه و درصد موفقیتش 30 هست در هر سیکل انتقال در بهترین شرایط

گلم بارداری با این روش های لقاح مصنوعی تا هفته 18 مراقبت های بیشتری از لحاظ تعداد سونو میخواد و تو غربالگری یه کوچولو بیشتر ریسک لحاظ می کنن همین‌ 😉😉😉😉

بچه های متولد شده از این روش ها هم نهایت 1.5 درصد بیشتر نقایص جنینی هنگام تولد دارن که اولا قابل اغماضه و دوما این آمار 1.5 درصد مربوط به قبل هست که تکنیک های میکرو و غربالگری پیش از تولد به اندازه الان پیشرفت نداشته 

ااا چه جالب من تا حالا ندیدم🤔🤔 نه فداتشم دوبار انتقال منفی شدم الانم هایپر شدم ماه دیگه ان شاالله ...

عزیزم ان شاالله که دیگه دفعه آخر هست 

آره گلم روز انتقال داری مرخص میشی یه برگه میدن راهنمای شیاف و داروها هست و چند تا مطلب دیگه 

آخریش خیلی مهمه که نوشته در صورت دیدن لک و خون دو آمپول پروژسترون در یک سرنگ و... 

گلم اگر تا حالا مسائل ایمنی و انعقادی رو بررسی نکردی خودت سر خود برو متخصص ایمنی یا خون 

من انتقالم منفی شد دوباره باید برم آخه کندودار از کجا پیدا کنم چه روزهایی باید بخورم روز چند پری ...

عزیزم اجبار نیست حالا حتما گیر بیاری 

کلا یه طب سنتی معتبر بری خیلی خوب برای تغذیه راهنمایی میکنن 

والا نمیدونم اصول و قاعده خاصی داره روزهای خوردنش، خودم که با شروع داروهای پانکچر واسه دلخوشی به خودم و همسرم میدادم

اما نقش اصلی رو سبک زندگی سالم برای ما ایفا کرد و سیکل داروهای تحریک تخمدان هم کاملا برام مناسب بود

2738
سلام  بچه ها کسی تا حالا قرص ونوستات برای لاغری استفاده کرده؟ به نظرتون مصرفش روی اسپرم مرد ت ...

عزیزم فقط با ورزش و تغذیه صحیح یعنی دوری از فست فود و نوشابه و... جلو برن اصلا و ابدا قرص لاغری توصیه نمیشه 

نه فقط برای همسرتون برای هییییییییییچ کس سود آور نیست جز فروشنده این قرصا

سلام شادن جان آره عزيزم بتام شده 8500  آزمايشگاه ميگه عاليه ماما رويان ميگه با اين بتا هم ممك ...

عزیزم چرت گفته حتی برای دو قلو هم این بتا خوبه 

کلی هم دلیل دارم و پشتوانه علمی 

کار خوبی می کنی فقط امیدت به خدا

باز هم خیلی خیلی مبارکههههههههه 💃 💃 💃 💃 😍😍😍😍

نگو از اون فرهی، واقعا که !!!! به شوهر من میگه هیچ مشکلی نداری، داشتم میرفتم اتاقش همراه شوهرم نصفه ...

من از قیافه اش هم یه جوری میشم 🙈🙈🙈🙈 

نمیدونم چرا الکی این همه هوای همو دارن و اعتماد به نفس کاذب به مردا میدن

نمیگن زندگی یه نفر با این چرت و پرتا بهم میریزه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خیلی ناراحت شدم از حرفاش .ماهرجا میریم میگن مشکل اصلی اسپرمه بعد به همسرم گفته فکر نکن همسرت مشکلی ن ...

عزیزم دقیقا همینه، اسپرم سالم به قول تارا جون آسفالت هم بارور میکنه

رسما مشکل اگر فقط از خانم باشه جز موارد نداشتن رحم و یایسگی زود رس، خیلی خوب جواب میدن به درمان

مشکلات آقایون الان تو ایران خیلی سهم بیشتری نسبت به میانگین جهانی تو ناباروری داره

آخ آخ نصر هم طرف آزواسپرمی داشته باشه باز میگه آقا سالمه و با هر کی بخوابه یه شبه حامله س🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

این همه هوای هم رو دارن بعد ژست مظلومانه میگیرن آدم حرصش در میاد

سلام عزیزم، خوبی مرجان گلی؟؟  خدا رحم کرده😱😱😱😱 الان دیدم پستتو تو رو خدا تا پیام منو دیدی ...

سلام عزیزم.

خدا رو شکر خوبیم.

۶ ساعت بیمارستان نگهم داشتن و چکاپ کردن و ...

خدا رو شکر اتفاق خاصی نیفتاد.

فقط ما نگفته بودیم دوقلو داریم ، که فهمیدن خیلیا.خخخخخ

ممنون که ب یادم بودین.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
اها ممنونم عزیزم بله راستش من انتقال دارم از ترسم اصلا نرفتم علایم‌بعد‌انتقالو بخونم گفتم هر چی ا ...

خوب کردی عزیزم، اصلا اون علائم ارزش توجه ندارن

شما الان کل این دوهفته تصور کن حامله ایی و با جنین هات حرف بزن

اصلا ذهنت رو تا میتونی کنترل کن سمت انتقال و افکار این جوری نره، خیلی سخته ولی حسابی می چسبه فکر کنی حداقل دو هفته مامانی، ان شاء الله که 9 ماه بشه 

2706