2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812610 بازدید | 668751 پست
سلام عزیزم بله زود زدی، دوست تارا جون و دو تا از بچه های اینجا هم روز 11 یا روز قبل از آزمایش بی بی ...

ممنونم عزیزم با نی نی تو دلت برام دعا کن که دعاتون گیراست🙏🌹❤😘

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
زینب جون یچیزیم هست می خوام بدونم ممکنه از این باشه که منفی شدم من که انتقال داده بودم هر کی من ...

عزیزم والا نمیدونم بعیده 

وقتی با مثانه خیلی پر رفتی و آخرش دکتر گفته ربطی نداره پس دیگه اینم مهم نیست، بهش فکر نکن

فقط کاش همه جنین هات رو دیگه بلاست نکنن، من هنوز هیچ مقاله ایی ندیدم که بگه جنین یا باید تو محیط آزمایشگاه بلاست بشه یا تو رحم هم نمی تونه، هنوز برم عجیبه این نکته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم والا نمیدونم بعیده  وقتی با مثانه خیلی پر رفتی و آخرش دکتر گفته ربطی نداره پس دیگه اینم ...

آره همه بهم میگن چرا دکتر سه روزه انتقال نداد چرا گذاشت هم به بلاست برسن که تعدادشون کم بشه نمی دونم چطوری به دکترم بگم که بدش نیاد

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
اینکه خوبه که،بعضیا میگن تو نامزدی با یه بار رابطه باردار شدن یا با پی ش آ ب باردار شدن من میگم آخه ...

منم کلا هر کی بعد از سال اول عروسی بچه بیاره میگم حتما ivf کرده 🙈🙈🙈🙈 مگه با نزدیکی هم کسی حامله میشه. دیگه دو قلو که اصلا باور نمیکنم🤭🤭🤭🤭

تا قبل خودم، هر زن حامله ایی میدیدم انگار موجود فضایی دیدم

2728
پله چی، مادرشوهر چی، جاری چی، تخمک،اسپرم، آمپول ها چی و..... ول کن تورو خدا فقط به فکر این باش که می ...

الهی خیر ببینی اینا رو میگی

خودم کلی آدم دیدم به خاطر پله سمت میکرو نرفتن، فقط رفتن طب سنتی

چون فکر میکردن جنین با میکرو فقط استراحت مطلق میخواد وگرنه نمیشه 

این قدر دارم میسوزم که چرا من زودتر اطلاعات نداشتم بهشون بدم... الان دیگه خیلی دیر شده و دیگه ول کردن درمانو😢😢😢😢

هر ماه بعد از 27 سال ناباروری چشم امید به طب سنتی دارن هنوز... منم هر چی بال بال میزنم نمیتونم کاری کنم... 

اطرافیانم خیلی فوضولن بخدا حرصم میگیره ازشون

عزیزم هر وقت حس کردی کسی فضولی میکنه اصلا نباید تعارف کرد، به هر روشی که شده حتی یواش یواش باید حریم شخصی تعریف کرد، شک نکن بعدش بساط همه اینا جمع میشه فقط نباید ترسید و حرف هیچ کس هم نباید واسه آدم مهم باشه جز شریک زندگی... 

میدونی چرا،چون به قول معروف آدم ها برای 5 دقیقه سر درد خودشون بیشتر از هر کس دیگه ایی اهمیت قائل هستن، و فضولی هم جزء تفریحاتشونه برای پر کردن وقت های بیکاری شون

ای گفتی ...من مادرشوهرم تو پسر دیگه داره اونا هم با بدبختی بچه دار شد.به من گفت مشکل از تو.امدم بیما ...

الهی عزیزم 😢 😢 😢 😢 

ان شاالله هم ازشون دور بشی هم کلی بچه قد و نیم قد دورتون رو پر کنن وقت نکنین این روزها رو حتی یاد آوری کنید

دور از جون گلم، زودتر هم بری استرس الکی به خودت وارد میکنی، واسه منم خیلی سخت گذشت زمان + شدن تا دید ...

وای من اصلا استراحت نمیکنم میدونم اشتباه میکنم خیلی سخته واقعا درد انچنان ندارم فقط زیر دلم تخمدانمم گاهی اما همش استرس دارم لک هم خداروشکرنداشتم

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
عزیزم بتات عالیه نگران نباش تازه ما همه همیجوری بودیم باید چند هفته بگذره که نشون بده☺🌷🌷🌷

اره میدونم باید صبرکنم اما واقعا صبرش از دوره انتقال سخت تره انگار

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
من یه روز مونده به موعدم این بود بتام  انشاالله مال شما هم دوقلویه 😍😍 منو گفت هفته ۷ بیا&nb ...

اخی  عزیزم شما دوقلو بارداری؟ سخت نیست؟ وای انشالله بسلامت دنیا بیان

2706