2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802682 بازدید | 668364 پست
دعا کن بره منم عزیزم به سلامتی بیاد بعلت ان شاءالله😍😍😍

انشالله خدا بهت نی نی خوشگل و سالم بده...بوجود اومدن موجود فقط تحت اراده خودشه.انشالله خداوند آرزوی شما رو در راستای اراده خودش قرار بده و مامان بشی😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله گلم طبیعیه بهش فکر نکن

عزیزم سیاهدونه رو چه جوری باید بخورم؟ و هرروز چقدر؟ مثلا نمیشه چندتا دونه رو بدون پودر کردن قورت بدم؟ حتما باید پودر شه و با عسل مخلوط؟متاسفانه عسل دوست ندارم آخه یعنی کلا شیرین خور نیستم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2456
دعا کن برام بمونه فقط

ایشالله به دلت بدراه نده ،میگن زبان آدمی قلم خداست، خوب بگو  خوب میاد

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹

سلام

🙁🙁🙁🙁🙁🙁

طی تماس با جنین شناس متاسفم شدم😑

متاسفانه متاسفانه جنین های من دو تاش رشد نکرد.گفت یکیش تا الان تقسیمش خوب بوده اما اما باز شنبه مشخص میشه..  گفت اگر شنبه رشدش خوب بود انتقالش میدیم😓

بیشعورا تخمکای بی معرفت .  بی معرفت تر از تخمک های من سراغ ندارید🙄

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
خانم ها من هفته ۱۰هستم و روزی ۳تا استرادیول میخورم از اول انتقالم تا الان.دکترم نیست که ازش بپرسم کی ...

منم از اول روزی ۳ تا استرادیول داشتم. دکترم گفت از هفته ۹ شروع کن به کم کردن. اینجوری:

۳ روز روزی ۲ تا

۳ روز بعد روزی یکی

بعدش هم به اندازه ۳ تا قرص یک روز درمیون و تمام!

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2714
عزیزم شما فقط این امپولو زدی ؟داروی دیگه ای استفاده نکردی؟برای تحریم تخمدان؟؟ چندتا تخمک داشتی؟؟

عزيزم يدونه اينو زدم بعد رفتم سونو فكر ميكنم ٧ تا آمپول با آزادسازي دكتر برام نوشت بعدم رفتم واسه پانكچر

١٥ تا تخمك گرفتن كه ١٢ جنين شد 

انشاالله شما با اولين انتقال مامان بشي

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام 🙁🙁🙁🙁🙁🙁 طی تماس با جنین شناس متاسفم شدم😑 متاسفانه متاسفانه جنین های من دو تاش رشد نکرد ...

ایشالله تا شنبه خدابزرگه یکبشم عالیه خدا بخواد همون یکیم میگیره 

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
مریم جون مطمئن باش که خدا کمکت میکنه اگه شده با نتیجه مثبت انتقال یا بارداری طبیعی.عزیزم تی سونوی قب ...

ممنون خیلی امید داشتم به دستای خدا

5 تا سایز 18.5

3 تا 15.5

3 تا 12

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
عزيزم يدونه اينو زدم بعد رفتم سونو فكر ميكنم ٧ تا آمپول با آزادسازي دكتر برام نوشت بعدم رفتم واسه پا ...

خدایش منم اینیار برم از دکتر میخوام اگه امکان داره همون آمپول بزنم عالیه ،فکر کنم  رفت وآمدشم  کمتر برای مای که از شهرستان میایم تهران عالیه 

زینب جون من سه شنبه صبح امپول النوا رو زدم ولی هیچ تغییری تو بدنم حس نمی کنم مثلا درد تخمدانی چیزی ، ...

منم نداشتم اصلا عزيزم رو پانكچر هم با گريه بيهوشم كردن هيچ دردي نداشتم همه تخمداناشون درد ميكرد ولي من انگار نه انگار

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ایشالله تا شنبه خدابزرگه یکبشم عالیه خدا بخواد همون یکیم میگیره 

من امید دارم خدا بده من راضیم به یکی بجان بهترین بنده هاش یکی 😣

2706