2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813152 بازدید | 668777 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این حجم بی بی که تو داری فکر کنم کافی آز نمیخواد قربون دل عجولت  🤗🤗چه مامانی بشی تو 🤩🥰😁

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2728
من خودم ناامید نبودم اما از رفتارا و.پچ پچ های دستیارای دکتر ترسیدم! اصلا جریان رو مستقیم بهم نگفتن& ...

عزیزم ایشالا که شنبه آزمایش میدی و خیالت راحت میشه

منم اولین آزم که 14 روز بعد از انتقال بود بتام حدود ۸۰ بود که دکتر آزمایشگاه بهم گفت بارداری قطعی نیست چون این بتا برای آی وی اف پایینه ۴۸ ساعت بعد که دادم تازه شد ۲۵۰ ولی خدا رو شکر الان هفته ۲۱ بارداری هستم.  بتا تو‌ بدن  بعضیا دیرتر میره بالا

این بیبیمه ولی گفتم از رو روز ۳۰ ام برم حالا نمیدونم واقعا 

به نظر منم فعلا با این بی بی چکای فراوانی که داری سرگرم باش😂😂😂 به موقعش برو آز، خداروشکر خیالت راحته که گرفته چون بی بی چکت زود مثبت شد

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم ایشالا که شنبه آزمایش میدی و خیالت راحت میشه منم اولین آزم که 14 روز بعد از انتقال بود بتام ح ...

جدی میگی؟ ان شاءالله همینجوری ک شما بگی برامن اتفاق بیفته من شنبه باید آز بدم خداکنه بتام چن برابر شه خیالم راحت شه دیگ😍😍😍😍

خــــدا امیــد من است...
خدایا این دکترا رو به راه راست هدایت کن.آخه وقتی اسپرم هست و مورفو هم برا میکرو خوبه دیگه چرا اهدایی ...

آره دلالم گفتن خودمون داریم گفت اگه خودتون بیارید کسی رو ممکنه بعدا از نظر حقوقی به مشکل بربخورید و بعدا اینا ادعا کنن که بچمون رو میخواییم از نظر قانونی هم شما باید بچه رو بدین چون مال اوناست  ولی اینی که ما معرفی می‌کنیم دیگه خیالتون راحته 

2706