2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817523 بازدید | 669010 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها 

من امروز روز ۱۰ انتقال جنینم میخواستم بپرسم مصرف ماهی سالمون و حبوبات خیس خورده خوبه یا بد برام لطفا جواب بدید 

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
2731
سه روزه بودن! میگم توی روش های لقاح مصنوعی امکان بارداری خارج از رحم هم وجود داره یا نه؟؟

نه فدات شم اصلا اینجوری فکر نکن خارج رحمه چی اصا به این چیزا فکر نکن ،فردا بتات میره بالا ایشالا ۳ روزم بودن دیگه  طبیعیه فقط فردا دو برابر بشه من خیلی دیدم مثل شما تو تاپیکا 

نه فدات شم اصلا اینجوری فکر نکن خارج رحمه چی اصا به این چیزا فکر نکن ،فردا بتات میره بالا ایشالا ۳ ر ...

من خودم ناامید نبودم اما از رفتارا و.پچ پچ های دستیارای دکتر ترسیدم! اصلا جریان رو مستقیم بهم نگفتن 

خــــدا امیــد من است...
2738
راستش نمیدونم. ولی به نظرم طریقه انتقال هم مهمه. من هر دو بار جنین بلاست گرید آ گذاشتن. بار اول ۳ ...

عزیزم من هفته ده بارداری هستم و روزی ۳تا استرادیول میخورم.دکترم نیست که ازش بپرسم.میشه بگید شما از اول چندتا چندتا استرادیول داشتین و چطور و از چند هفته قطع کردین؟

من خودم ناامید نبودم اما از رفتارا و.پچ پچ های دستیارای دکتر ترسیدم! اصلا جریان رو مستقیم بهم نگفتن& ...

دکترا کارشون همینه بابا اصا تا طرفو سکته ندن ول نمیکنن اونا  کارشون اینه که طرف سرماخوردگی ام داشته باشه میگن ممکنه اخرش بمیری ،والا همه چیز‌و تهش میگن من دوستم بتاش ۲۰ هزار بود باورت میشه بش گفتن پوچه😐😐

2706