2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816803 بازدید | 668962 پست
اره عزیزم مراکز شماره ی دلال (رابط )رو میدن

خیلی عجیبه.یه چیز دیگه که اونجا فهمیدم این بود که اکثر مریضاشون یا جنین اهدایی بودن یا تخمک اهدایی.مگه میشه؟اینش بیشترر شک برانگیز بود مریم جان.تازه جنین شناسش برا راضی کردن مت میگفت حالا اولین بچه رو جنین اهدایی بگیرین بعد برا بچه های بعدی از جنین خودتون باردار میشین.خب اگه میشه با جتین خودمون باردار بشم دیگه چرا برم جنین اهدایی بگیرم.البته احساس میکنم این جمله از دهنش در رفت و در واقع نمیخواست اینو بگه.دیگه دید هر چی میگه رو من اثری نداره از دستش در رفت این حرفو زد.منم الکی گفتم روش فکر میکنم و به شکهرم گفتم حتی یه دقیقه دیگه نمیخوام اینجا بمونم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
دختر جون تو حالا که مثبت شدی چرا اینقدر استرس داری برو حالشو ببر مثبت شدی برو جشن بگیر با شوهرت  ...

بهار جون راست ميگي به خدا به جاي لذت بردن همش نگرانم

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفت بهم زمان بده خونوادم پولمو جور کنن بدن که گفتم من نمیتونم اینجا زندگی کنم همه چیمو میفروشم یه جا ...

سلام عزیزم نگران نباش توکل به خدا انشاءالله همه چیز درست میشه منم چنین روزی رو تجربه کردم روزی که بچم سقط شد تا چند ماه افسرده شده بودم میرفتم تو اتاق درو می بستم گربه میکردم ولی کسی جز خودم این قضیه رو درک نمی کرد به این فکر کن که شاید خیر و صلاحی توش بوده و انشاءالله خدا با بهترین تقدیر برات جبران میکنه خودش تو قرآنش گفته بعد از هر سختی آسانی است نگران نباش

برای اینکه حال همه خوب و خوش و دلشون شاد شه صلوات

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
2728

روز۱۵

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
بهار جون راست ميگي به خدا به جاي لذت بردن همش نگرانم

حق داری واسه ما حتی مثبتشم ناباوره همیشه نگرانیم خدای نکرده تو ذوقمون نخوره ولی بنظرم بی خیال باش همون خدایی که خواست برات مثبت بشه همونم هواتو داره😍😍

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
مبارکه عزیزم بسلامتی ودلخوش تا آخرش کاش منم الان برم با این صحنه مواجه بشم😬😁چقدر خنگم که هنوز امید ...

قربونت عزیزم ممنون انشالله ک روزی خودت ب حق مادر امام زمان

2738
خداروشکر دوست دارم برم میکرو کنم اما شرایطش رو ندارم اولا که با مادرشوهرم تو یه خونه ایم ..طبقه بالا ...

سلام گلم من نمیدونم شرایطتت چطوریه در مورد،بچه دار شدن .

ولی شرایط منم مثل شماست پیش مادر شوهر و تو تا جاری فضول که فقط،یه ذره بین گذاشتن ببینن من کجا میرم کی میاد خونم.چه میخورم چی میپوشم.در حدی که بخدا فکر میکنم اینا مریضن چون زنا اینطوری هستن ولی نه تا اینحد و تو زمونه.

خواستم بگم اگه میخوای میکرو کنی انجام بده وقتت رو تلف نکن.چون چیزی نداره اونا بفهمن اگه شوهرت همکاری کنه.دکتر رفتنات که بگو میرم کلاسی یا خونه مادرت یا ...

امپولات هم بگو شوهرت یاد،بگیره برات بزنه.اون روزای اولم که استراحتی.نهایت سه روز اول زیاد نباید تحرک داشته باشی

وگرنه راحت میتونی بری خونشون و..کارای عادی رو انجام بدی البته خیلی باید مراقب باشی.

در کل من این کار رو کردم پس تو هم میتونی انجام بدی.

و یه نصیحت چون این موردم داری...سعی کن رفت و امدت رو کم کم ...کمتر از قبل کنی اگه هر روز میری بکن دو رو در میان یواش یواش بکن هفته ای یه روز و...

میشه ولی،با ارامش  ...

بخدا اونا هر روز میمدن خونه ام چقدر استرس داشتم بفهمن ..

الان راحت ..

تو هم میتونی ....

ببخشید طولانی شد ولی دلم نیومد تجربه ام نگم و زمان برای ماها خیلی خیلی مهمه ...

سعی خودتو بکن با هر روشی که صلاح میدونی.

تو رو خدا زندگی خودتو فدای دیگران نکن.

من کردم ..بجای تشکر .حرفا شنیدم که .........

موفق باشی دوست گرامی .

سلام گلم من نمیدونم شرایطتت چطوریه در مورد،بچه دار شدن . ولی شرایط منم مثل شماست پیش مادر شوهر و تو ...

مرسی عزیزم منم به خاطر حرفای دیگران جرات ندارم برم 

ولی حرفات ارومم کرد مرسی ک راهنماییم کردی.. از شما مثبت شد؟

خدا جون مرسی که بعد از کلی انتظار دلمون رو شاد کردی ..ان شاا روزی همه منتظرا  
حق داری واسه ما حتی مثبتشم ناباوره همیشه نگرانیم خدای نکرده تو ذوقمون نخوره ولی بنظرم بی خیال باش هم ...

انشالله خدا تو هر لحظه دستامون رو محكم بگيره🙏🙏🙏

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
اره واقعا خدا ازشون نگذره خیلی دلمو شکستن 

عزیزم امیدوارم بهترینا برات اتفاق بیوفته خیلی زود. راستش اونشب که گفتی بعد رفتن مادرشوهرت دعواتون شد میخواستم بگم مادرشوهرت،شوهرت رو پر کرده و انداخته به جونت ولی ترسیدم دعواتون شدت بگیره. غصه نخور میگذرن این روزا. حتما ازشون دور شین. و بخاطر زندگیت و همچنین بخاطر اینکه دشمن شاد نشی،سعی کن با سیاست و محبت با همسرت یه زندگی شاد بسازین. اشتباه کوچیکی نکرده همسرت اما اگه میخوای باهاش ادامه بدی دائم بهش غر نزن. چون هم کلافه میشه هم اینکه یواش یواش اشتباهی که مرتکب شده براش کوچیک و ناچیز جلوه میکنه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
مشکل همین جاست که دختر نداره و به این پسرش وابسته س از شانس قشنگ من..همه کاراش با ماست.هرروز شوهرم م ...

عجب.... خب شرایط اون اونطوری بوده نباید تورو با خودش مقایسه کنه.متاسفانه بعضی از این قدیمی ترها هرچی میگی که تغذیه و شرایط آب و هوایی و شرایط زندگی (پر استرس) امروزه مثل قدیما نیست و توان و سلامتی آدمها با اون وقتا خیلی فرق داره اصلا تو کلشون نمیره.

سيمايي جون مبارك باشه عزيزم😘

قربونت ممنون محبت داری

2706