2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817365 بازدید | 668996 پست
عزیزم شما روز 12 بیبی چک گذاشتی نشون داد؟؟؟و اینکه جنینات چند روزه بودن؟

من جنین سه روزه داشتم و روز ۱۲ انتقال ساعت هشت صبح بی بی گذاشتم و درعرض پنج دیقه یه هاله کمرنگ دیدم ک همون باعث شد قوت قلب بگیرم

اما نمیدونم چرا تیتر بتام دیروز فقط ۴۹بود!

خــــدا امیــد من است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله خدا نی نی ت رو نگه داره خدا خیرت بده

زینب جان

دکترها به همه بین هفته ۳۰تا۳۳،سونوی داپلر می‌نویسم یا به بارداریهای مورد دار؟؟؟؟؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2728
سلام عزیز دلم😍 زینبی جون امروز رفتم‌دکتر خداروشکر ساک حاملگی داخل رحمم رویت شد ولی دکتر گفت شنبه د ...

سلام عزیزم مبارکه 

ببخشید چرند محض گفته، مگه تو میکرو با اون همه وسایل میتونن اثبات کنن بهترین اسپرم رو انتخاب کردن!!!؟؟

اگر این جور بود خود ivf یه ریسک فاکتور تو غربالگری به حساب نمیومد 

اتفاقا لقاح طبیعی خیلی هم بهتر از میکرو هست چون فیل_تر هایی که به عنوان سد در بدن عمل می کنن باعث میشن خودبخود بهترین اسپرم به تخمک برسه، با دقتی به مراتب بالا تر از میکرو 

اگه منفی بخواد آدم نگاه کنه حتی بارور ترین آقایون هم مورفو 100 ندارن، چه تضمینی هست اسپرم بی کیفیت لقاح نکرده‌ باشه!!! 

پس رسما حرف بی خود و کاملا بدی رو زده

سلام گلم شرمنده منم باز با سوالات فراوان بعد از اینکه ازمایش مثبت شد از نظر تغذیه چیا میشه خورد؟پنی ...

سلام عزیزم دشمنت شرمنده

مگه مامان شدی؟؟ 😍 😍 😍 

عزیزم بله همه جی بخور در حد اعتدال

پنیر و لبنیات هم از نوع پاستوریزه باشه 

زینب جان دکترها به همه بین هفته ۳۰تا۳۳،سونوی داپلر می‌نویسم یا به بارداریهای مورد دار؟؟؟؟؟

نمیدونم گلم 

تو هفته های آخر یه کم نظرات متفاوت هست 

منم هنوز به اون مرحله نرسیدم ولی بعد از هفته 18 دیگه تفاوت نظرات زیاد میشه 

2738
عزیزم یک فاکتور ایمنی به حساب میاد  حالا تفسیرش با متخصص ایمنی هست

میدونم که ی فاکتور انعقادیه ،،میخوام ببینم تو روند سیکل میکرو تاثیری نداره

احساس کردم نمیخوای بهم بگی ،گفتم بگم ک میدونم چیه ،،فقط اطلاعاتم کمه در موردش😆😆

@زینبی_بابا ‍ عزیزم درد پهلوها طبیعیه تو این هفته؟انگار پوستم کش میاد.عضلات شکمم کشیده میشه!!میگم از ...

اون دردها که کاملا طبیعیه 

خصوصا اگر با استراحت رفع بشه و کوتاه باشه 

چه جالب و عالی 

نوش جونت، هر چی بهت می‌سازه بخور 

گلم در گوشی بگم وروجک نفهمه، حس می کنم داری بهتر میشی ان شاء الله 😍😍😍

2706